Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Kris Siwon Glenn

Go down

Kris Siwon Glenn

Postitamine by Külaline on Püh Juul 29, 2012 6:33 am

❝I'd rather bend than break.❞

Põhiline informatsioon:

Täisnimi: Kris Siwon "Simon" Glenn [kris shivon glen]
Vanus: 16
Sünnikuupäev: 11. jaanuar/Kaljukits
Sugu: Mees obviously
Orientatsioon(Gei/Hetero/Bi): Gei
Pildiohver: Kim Jongin [Kai]
Klass: III
Keeled, mida valdad: Inglise, korea ja ka paari fraasilist mandariini hiina

Välimus:

Silmavärv: Sünged. Tumedad. Tumepruunid, kuid justkui süsimustad silmad
Juuksed: Kasvavad peas. Sex puff musta karva juuksed, mida on mõnus katsuda. Ausalt.
Pikkus: 182 cm
Kaal: 64 kg
Tattood ja piercingud: Noormehel pole tatoveeringuid ning ta ka ei 'augusta' ennast
Üldine välimus: Siwon on nagu iga aasialane - mustad silmad ja juuksed ning nahk on mõnusalt päevitatud. Tal on nimelt isa pool aafriklane ning ema korealane, sellepärast on poisil natuke tumedam nahk. Kris vihkab kiilakas olla ja talle ka ei meeldi meeste pikkad juuksed, selle pärast on tal normaalse pikkusega juuksed. Ta kannab neid tavaliselt ühe ja sama soenguga. Tukk on tal paremal pool. Simon teeb trenni ja seda on näha. Siiamaanigi. Normaalne keha tema vanuse kohta. Kõvat rammumeest talle ei meeldi mängida.

Iseloom:


Meeldib: Vastavalt tema seksuaalsuse/orientatsioonile meeldib mehele, noh, mehed. Veel ka meeldib talle rand, kuigi päevitamist ta vihkab. Põhimõtteliselt ujumine üle kõige ja sõprade seltsis olla.
Ei meeldi: Kõige suuremad vaenalased ont al kaks tükki - rassistid ja homofoobid. Kui need koos kokku moodustada siis on surmavaenlane, suure tõenäosusega, rasofoobid. Nagu ka ennem mainitud, kõige igavam tegevust, päevitamist, ta vihkab ka. Talle ei meeldi ka igast kärbsed. Need on rõvedad. Ülekõige.
Kombed, harjumused: Kris on harjunud olema see pealik/liider, kui ta on seltskonnaga valmis. Tema on see kes teab ja/või pakkub kuhu minna. Poiss on ka harjunud selle tsitaadiga -- ''naised ennem''.
Tugevad küljed: Poisi tugevamad küljed on olla tema ise. Swag. Kindlasti on ka ujumine. Tugevaim külg on tal tantsimine. See on tema kirg. Dancing machine imnida.
Nõrkused: Üks Siwon'i nõrkudest on naised suurte tissidega, nagu Nicki Minaj. Nicki Minaj ise ka, kes laulab et kõik on lollid hoorad. Ise on loll.
Põhilised iseloomujooned: Ei hakka üks haaval välja tooma, loe järgnevalt.
Iseloomust üldiselt: Kris on üsna kombekas noormees. Viisakas. Viisakam kui paljud noored sel ajal. Ta on intelligente, aga ka ambitsioonikas. Temal on olnud harjumus olla grupi liider. Poiss saab selle tööga imehästi hakkama. Siwon on ka üsnagi tuntud, aga ta ennast populaarseks ei pea.
Simonile ei meeldi kui inimesed teda perfektseks inimeseks kutsuvad, kuigi ta on perfektsionist. Sama jutt käib kõikide teiste inimeste hulka. Keegi pole perfektne. Poisil on tegelikulikult palju hirme. Ta kardab kõrgust, putukaid, roomajaid jne. Don't judge a book by it's cover - ütleks ta selle peale.

Ajalugu:

Ema: Eunah Glenn [née Choi]
Isa: Logan Glenn
Õed-vennad: Tal on vanem vend Lewis. Poistel oli ka noorem õde, aga ta suri ära.
Kaaslane: Sexy, free & single I'm ready to bingo ♪
Lapsed: -
Lemmkloomad: -
Ajalugu: Kris on sündinud Londonis, kuigi tal on vanemad erirahvusdest. Ema on korealane ning isa on pool inglane ja pool aafriklane. Tal oli üsna rikas pere, sest isa oli ärimees ning pere reisis tihti. Kõige enam Koreas. Praegu on isa oma ametiga maha rahunenud ning veedavad oma päevi Kris'i sünnikohas, Lodnonis ning ka vahete vahel Chicagos.
Ühel päeval, oleks poisslaps kaotanud oma mõlemad vanemad. Neil oli autoõnnetus. Kuigi ta oli samal oäeval palavikus, jooksis ta haiglasse, kus nad olid. Õnneks ta oma vanemaid ei kaotanud aga viie aastase väikese õe kaotas küll.
Simon elab hetkel koos oma vanemataga ning suure vennaga. Ilmselgelt on Kris tema vanemate lemmik, kui Lewis. Arvatavasti sellest, et Kris'il on paremad hinded, rohkem sõpru jne. List käib edasi.


Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele