Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Athanasia Chandra MacKenzie

Go down

Athanasia Chandra MacKenzie

Postitamine by Athanasia MacKenzie on Reede Nov 23, 2012 8:06 pm

,,There‘s two importand things in the world, Me and my clothes."

Põhiline informatsioon:

Täisnimi:Athanasia Chandra MacKenzie
Vanus: 17
Sünnikuupäev: 29.veebruar 1995
Sugu: Naine
Orientatsioon(Gei/Hetero/Bi): Hetero
Pildiohver: Mila Kunis
Klass(Vastmärgitutele): V
Keeled, mida valdad: Hispaania, Inglise, Vana-Rumeenia, Ladina

Välimus:

Silmavärv: Vasak silm on neiul roheline ja parem sügavat pruuni tooni, selles on süüdi teda märgistanud jäljekütt, kes midagi sassi ajas ja neiu ühe silma muutis. Ta ei ole kunagi öelnud, kas tal olid alguses pruunid või rohelised silmad. Vahel meeldib talle kanda läätsi, enamasti siis kas pruune või siniseid, kuigi tegelikult ta oma silmavärvi mitte ei häbene, vaid on selle üle isega väga uhke.
Juuksed: Tumepruunid, väga pikad ja alati täiuslikult kergete keerdudega lokkides, millest kõik ülejäänud vaid unistada võivad. Hakake imetlema, eksole.
Pikkus:163 cm
Kaal:52 kg
Tattood ja piercingud: Tal on juba välja arenenud tavaliselt vaid täiskasvanud vampiiridel esinevad tatood: Tema otsaesisel on sügavat tumesinist värvi musta piirjoonega ümbritsetud helendav kuu ja ta mõlemalt õlalt jookseb alla randma poole pikk rida üksteisega ühendatud tähti.
Üldine välimus: Athanasia kannab oma juukseid alati lahtiselt seljale latatuna või ühele küljele tehtud pikas punupatsis. Tal on vahel peas ka mõni kübar või barett, aga enamasti eelistab ta käia ringi palja peaga, mütsid pole moes. Tal on küll veidi lühike keha, kuid selle korvab neiu oma kontsade, saabaste ja kingadega, mida tal on koolis kaasas umbes 50 paari ja mida naiu pidevalt juurde ostab, nii, kui ilusat paari märkab, on need tema omad. Üldiselt kannab ta teksasid ja seelikuid vaheldumisi, ülepäeva. Seljas on tal lühikesed käised ja topid, kõik oleks võimalust kuhugi venida on ammu prügikastis. Kõik neiu riided on tal täiesti ümber, aga ega sellest hullu midagi pole, sest tal on selleks õige keha. Veidike liivakella kujuga, kuid mitte väga peenike keskoht teeb kõik kleidid talle sobivaks ja uskuge mind, seda võimalust ta ikka kasutab. Talle ei meeldi olla toakaaslasega, kuna see võtab liiga palju ruumi, mis on muidu kasutusel tema kleitide, seelikute, kübarate, mütside, teksade, toppide, särkide, ehete ja meigi hoiuruumiks.

Iseloom:


Meeldib: Ehted, riided, meik, poisid, õunamaitsega siider, kõik magusa maitsega.
Ei meeldi: Nohikud, imelikult riides inimesed, palju söömine.
Kombed, harjumused: Räägib alati valju häälega, et kõik kuulaksid teda. Kommenteerib mööduvate inimeste riideid, ei pööra tunnis millelegi tähelepanu jne.
Tugevad küljed: Populaarne, oskab hästi riietuda, meikida, poistemagnet.
Nõrkused: -
Põhilised iseloomujooned: Ta on ülbe keskooli popp tüdruk, kelle teelt hoiavad eemale kõik imelikud inimesed ja kelle ümber kogunevad kõik need, kes otsivad kuulsust.
Iseloomust üldiselt(vähemalt 1-2 lõiku): Athanasia on väga valiv neiu, ta ei joo midagi, mis pole täpselt õigel temperatuuril. Ta ei söö midagi, mis pole täpselt õige välimusega. Ta on täielik perfektsionist, mis puudutab teisi inimesi, ta on väga enesekindel, omakasupüüdlik neiu. Ehk siis, ta on superpopp inimene. Juba Athanasia nimed ütlevad kindlalt ära, milline saab olema tema iseloom:
Athanasia - Tähendab Vana-Rumeenia keeles "Igavest elu"
Chandra - "Kuu laps" mis on tõde, sest Athanasia sündis kell 12.00 täiskuuööl.
MacKenzie - "Tules sündinud"

Ajalugu:

Ema: Semira Mackenzie
Isa: Balthazar MacKenzie
Õed-vennad: Ernestine MacKenzie
Kaaslane: -
Lapsed: -
Lemmkloomad: Must kassipoeg Aeron
Ajalugu(vähemalt 2 lõiku): Chandra sündis kell 12.00 täiskuuööl, tema ema oli üks Märgistatutest ja ta tundis juba sündides, et tema tütrest saab vampiir. Seetõttu valis ta tüdrele nimed esivanemate võimsaimate vampiiride seast ja lähendas neiut alati Märgistatute elule, team jaoks oli tütar juba sama hästi, kui Märgistatud.
Koolis oli Athanasia alati see, keda kõik ümbritsesid ja imetlesid, see ei muutunud ka märgistatuks saades. Ta ema oli endaga ülirahul ja kirjutas kogu oma päranduse neiu nimele, kuna ta oli alati vampiirist järeltulijat saanud. Nüüdseks on Chandra kulutanud vaid murdosa kõigest sellest, mis tal on ja tema tuppa rohkem riideid ei mahu. Neiu elab nüüd koos oma kassipojaga oma eraldi toas, ning tunneb rõõmu pealiskaudsetest suhetest inimestega. Tema kõige parem sõber ja usaldusalune on ta kass.♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥
I‘m the worst bitch around here.


avatar
Athanasia MacKenzie

Postituste arv : 130
Join date : 23/11/2012
Age : 23
Asukoht : Kõige popimas kohas

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Atha, Chandra, Nessa, Channu
Klass: V

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele