Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Öö Koda (House of Night)

Go down

Öö Koda (House of Night)

Postitamine by Amelia Stark on Teis Apr 09, 2013 9:18 pm


See rollikas siis põhineb raamatu sarjal nimega Öö Koda (ingl. House of Night Novels). Osad teist on seda juba kindlasti lugenud.

Kui ei ole siis veidikene infot sulle:

1.) Siin koolis õpivad peamiselt vastmärgitud ja veel ka teised, neist mõne ajapärast. Kuidas saadakse vastmärgituks? Sind peab ära märgistama jäljekütt, kui sa oled 16 aastane noormees või siis ka neiu. Sa võid siia tulla kas või keset kooliaastat, see ei oma tähtsust, sa ei jää ilma eriti millekist. Oluline on see, et sa oleksid 16. aastane, ei vanem ega noorem.
2.) Vastmärgitu on siis tegelt vampiir aga ta ei ole veel täiskavanud vampiir. Kui su keha selle muutuse tagasi lükkab siis sa sured. Sul on tegelt võimalus ellu tagasi ärkada. Selle käigus saab sinust Punane Vampiir. Sul puuduvad peamiselt emotsioonid. Sa oled kaotanud oma inimliku poole. Sa ei suuda mitte millekist muust mõelda eriti kui ainult verest, inimverest kui täpsem olla. Veri hakkab olema sinu elus tähtsal kohal. Kui sa seda ei saa võid surra isegi. Kui aga saad oma inimliku poole tagasi siis oled tere tulnud siia kooli tagasi. Sa ei saa ka päeval väljas käia kuna päikesevalgus muudab sind tuhaks. Sa elad enamasti tunnelites või kuskil maa all.
3.) Kui aga su keha läbib muutuse, siis saab sinust Sinine Vampiir See juhtub tavaliselt VI klassis. On juhtumeid kus see on ka varem juhtunud, see oleneb inimesest endast, millal see juhtub. Sinust saab siis täiskavanu vampiir. Sa võid peale seda kuni kooli lõpuni ehk siis VI klassi ka ära lõpetada peale muutumist.
4.) Igal vastmärgitul ja vampiiril on otsesisel ka märk, selle saad siis kui sin ära märgistatakse. Tava inimesed enamasti sattuvad paanikasse kui seda näevad. Kui lähed koolist välja siis tuleb alati otsaesine ära katta. Vastmärgitule on see enamasti värvitu siis ilmselt. Sinistel vampiiridel on Muutuse läbides otsmikul olev poolkuu värvunud ja need raamid vms. on safiirsinised aga punastel vampiiridel veripunased
5.) Siin õpetakse enamasti samu aineid, mis tavakoolideski aga ainult tuleb juurde vampiiridesotsoloogia ja muud sellised ained veel.
6). Mõned saavad omale ka võimed ja nendeks on maa, vesi, tuli, õhk, hing. Tavaliselt saada neist endale ühe aga on ka erijuhtumeid kus sul on olemas need kõik viis võimet. Ainus teada olev juhtum on Zoey Redbird.
7.) Öö Kojas tegutsevad ka Pimeduse Pojad ja Pimeduse Tütred. Pimeduse Tütred on vastmärgitutest moodustatud grupp, mis allub ülempreestrinnale. Nemad viivad läbi omi rituaale ning Pimeduse Pojad enamasti toetavad neid. Gruppi liider on siis see, kes viib neid rituaale läbi, kuidas ta neid läbi viib on tema enda otsustada. Peaasi, et ülempreestrinna selle heaks kiidab.
8.) Enamus vastmärgistatuid saavad omale ka kassi. Siin on nii, et Kass Valib Sinu, Mitte Sina Teda. Kass on Sinu omanik, mitte vastupidi. Sina aga saad Talle nime panna, ise tead kuidas teda kutsuda soovid.
9.) Kogu tegevus nüüd peale seda kui Zoey on juba surnud ja ka Kalona ja teised pahad. Nüüd on maailmas jälle rahu aga kui kauaks, seda ma ei oska teile kahjuks öelda. On maailmas olemas juba kurjust aga seda on nii vähe, et see pole veel arusaadav. Kes see isik on ja miks ta tekkis pole veel teada. Ülempreestrinna on sellest teadlik aga siinsed õpetajad, töölised ja õpilased ei tea veel seda.

♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥_♥
avatar
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 25

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

Vaata kasutaja profiili http://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele