Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Stacy Rae Mednick

Go down

Stacy Rae Mednick

Postitamine by Stacy Rae Mednick on Laup Märts 15, 2014 4:46 pm


STACY RAE MEDNICKÜLDINE:


NIMI: Stacy Rae Mednick
HÜÜDNIMED: Stacy, Rae, Med, Cyra
SUGU: Naine, obviously
VANUS: 17
KLASS: IV
GRUPP: VastmärgituVÄLIMUS:


JUUKSED: Stacy'l on rinnust veidi allapoole ulatuvad valdavalt blondid juuksed, kuid aeg-ajalt annavad end näole ka paar punakaspruuniks värvitud salku.
SILMAD:Rohekaspruunid
KEHA: Stacy'l on küllaltki õbluke kehaehitus ning loomulikult üsna hele nahk. Pesulauaga tema näol tegemist pole, pigem on ta keha naiselikult kumer.
KAAL: 50 kg
PIKKUS: 170 cm
STIIL: Stacy eelistab kanda juukseid lahtiselt või mõnes lohakas soengus. Kohe kindlasti ei istu talle sellised soengud, kus viimnegi juuksekarv on geeliga peadligi silutud. Riietusest rääkides, eelistab Rae kanda riideid, mis on mugavad, samas ei karda ta näidata välja oma stiili. Üldjuhul domineerivad tema igapäevases riietuses tumedad toonid, mida kaunistavad sageli ka needid ja ketid.

ISELOOM:


MEELDIB: Stacy'le meeldib kõik veega seonduv. Enamasti ei puudu ta üheltki peolt ning vere peale läheb ta samuti täiesti pöördesse.
EI MEELDI: Tuupurid, kes vaid päevläbi nina raamatus istuvad ega oska elust rõõmu tunda, argpüksid, sest nendega hakkab kergesti igav, kui nad iga asja peale põnnama löövad. Ja üle kõige jälestab ta oma kasuisa Oliveri ning üldse kogu seda Usu Rahva värki.
TUGEVUSED: Ujumine, suhtlemine, päris osav ka purju jäämises ja pärast mitte millegi mäletamises.
NÕRKUSED: Rae lihtsalt ei suuda väga pikalt ühe koha peal paigal püsida, olles selleks liiga kannatamatu ja energiline. Lisaks sellele võib ta asju ehk liialt kergesti südamesse võtta ja solvuda, arvestades tema tujukust.
ISELOOM: Esmane mulje Stacy'st on kindlasti see, et ta on väga armas ja tore neiu. Bel on sõbralik ning elurõõmus ja talle ei meeldi eelarvamused, kellegi alusetu süüdistamine ja kogu see värk.
Ta on enamus ajast üsna suhtlemisaldis ja seltsiv, ent vahel eelistab ta ka iseenda seltskonda nautida.
Rae on küllaltki empaatiline ning sageli kipub ta liigselt teiste pärast muretsema, unustades seejuures iseenda vajadused. Arvatavasti oleks tal vägagi valus kellelegi teisele liiga teha ka siis, kui see tõesti vajalik oleks. Vahel hakkab neidisel teistest lihtsalt liiga kergesti kahju ning seesmiselt soovib ta kõigile kindlasti vaid head, ent as life has taught her, välja üritab ta seda alati mitte näidata, jäädes enesele kindlaks ning tehes seda, mis talle endale parem on, mitte kellelegi teisele.
Kuna näitsik on enda elus nii mõnedki korrad haiget saanud, võtab ta asju väga südamesse. Ta ei hakka iga asja peale küll nutma, peites oma nõrkushetked enamasti naeratuse taha ning tehes näo nagu oleks kõik korras, kuid ta mäletab... ning kaua, mis teeb temast kohati raske andestaja.AJALUGU:


ELULUGU: Stacy Rae sündis õnnelikku viieliikmelisse perekonda. Õnnelikku seniks, kuni ta isa otsustas neid kõiki maha jätta ja sõnagi lausumata lahkuda. Ei läinud kaua, kui ta ema abiellus juba uue Oliveri-nimelise mehega. Rae õde ja vend teesklesid, et kui ema on Oliveriga õnnelik, on seda ka nemad - ainuke, kes ei vaevunud teesklema, oli Stacy ise, mistõttu ta õige pea oma perekonnast võõrdus ning vanemate põlastuse teenis.
Ta ema muutus peale Oliveriga abiellumist täielikult ning tegi kõike tema tahtmise järgi, kinnitades igal võimalusel mehe sõnu ning pugedes talle sõna otseses mõttes külje alla.
Kui Stacy ühel päeval ära märgiti, lukustasid vanemad ta sellest teada saades kohe tema tuppa, kuna Oliver kui üks Usu Rahva vanematest oli põhimõtteliselt selle vastu, et Rae Öö Kotta minna võiks.
Õnnekombel õnnestus neidisel aga akna kaudu põgeneda ning nii jõudis ta omal jalal lõpuks siiski Öö Kotta.
Oma vanematega suhtleb ta peale seda minimaalselt, kuigi nood peavad neidist tema sünnipäeval ja teistel tähtsamatel pühadel meeles tobedate Usu Rahva kaardikeste ning möödaminnes valitud kingitustega.

PEREKOND: Ema Sylvia Raisin (41, elus), isa Andrew (praegune perekonnanimi teadmata) (43, hülgas oma perekonna täiesti ootamatult, lahkudes kodust sõnagi lausumata, peale seda pole keegi neist temaga suhelnud ning ei tea, kas ta on endiselt elu ja tervise juures või ei), kasuisa Oliver Raisin (42, elus, üks Usu Rahva vanematest), õde Pauline Raisin (19, elus), vend Christian Raisin (13, elus)


CREDIT TO SOPHIA OF CAUTION & SDS

avatar
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele