Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

Vaheta kasutajat
Character Switch

Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Jooksmas

Go down

Jooksmas

Postitamine by Külaline on Reede Juun 22, 2012 8:47 am

Alicia oli kurb ja uimane. Tal oli mälukaotus, vähemalt enda arust ja ta oli olnud raamatukogus, ise teadmata, kuidas ta sinna jõudis. Ta oli arvanud, et see on tavaline kool, tavalist õpilastega, aga see polnud üldse nii. Ta oli masenduses, ja vaid üks asi ravis teda, jooksmine. Alati, kui Alicial oli halb tuju või masendus, käis ta jooksmas, see oli harjumus. Ka seekord läks ta jooksma, kooli park oli imeilus ja vaikne, no kes ikka öösiti pargis jõlgub?
Alicia jalad töötasid mehaaniliselt, ta ei mõelnud sellele. Ta mõtles selle asemel koolile. Kuidas saqab ta siin õpetada, kui siin kõik nii sassis onk, tal pole kunagi varem sellist tunnet olnud. ''Ma ei anna alla, ma ei ole selline, ma töötan siin, ja naudin siinset elu!'' Alicia otsustas elada tavalist elu ja mitte rohkem veini juua, kõik võis olla ka veini süü. Jooksmine oli mõnus, talle meeldis oma lihaseid väsitada, kuid ta mõtted olid palju väsinumad...

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Re: Jooksmas

Postitamine by Rob Temple on Reede Juun 22, 2012 9:06 am

Mõned meetrid eemal istus pargis pea norus Rob. Ta oli kurb, väga kurb. Ta ei teadnud enam, mida teha. Talle tõsiselt meeldis tema mentor, aga see armastus.. see oli vist hukule määratud. Ta oli oma armastatule silma jäänud, vaid tänu veinile. "Miks alati minuga nii juhtub, miks alati minuga?" pobises Rob endamisi.

Ta kaalus isegi mõtet koolist lahkuda. Ta oli nii palju ebameeldivusi oma mentorile tekitanud ja kuna Rob teda tõeliselt armastas ei tahtnud ta oma vigu korrata. Ta oli valiku ees, kas lahkuda siit või üritada ikkagi kuidagi need kolm kooliaastat üle elada ja loobuda sellest armastusest. Ta vist oli tõeline tüütus ja kõigile oleksgi vist parem kui ta siit koolist lahkuks.
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

Vaata kasutaja profiili http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Reede Juun 22, 2012 11:06 am

Alicia märkas eemal pargipingil kedagi istumas. "Tõesti, keset ööd ka ei saa rahus joosta?" oli Alicia nördinud. Ta viha aga kadus, kui märkas, et see oli tema õpilane. Nüüd valdas teda hirm, kas minna rääkima, või kaduda silmapiirilt. Ta otsustas hetkeks peatuda ja õpilast varjust jälgida. Kiirusega, mis oli talle omane, ronis ta hääletult puu otsa ja varjas ennast lehtedega, Ta tahtis teada, kas midagi toimus, või oli õpilane niisama pargipingile istuma tulnud. Ka kaugelt näis vastmärgistatu norus ja kurb. Aga miks küll? Kõik oli ju ilus ja varsti pidi algama kooliaast, mis pidi olema ju tore. Ta oli ju vastmärgistatu, kellest pidi saama vampiir!
Alicia jälgis õpilast vaikselt...

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rob Temple on Reede Juun 22, 2012 11:12 am

Rob tõstis pea, nõjatus pargipingi seljatoele ning suunas pilgu tähistaevasse. Ta meel oli endiselt kurb. Ta mõtles, et kui praegu kitarr kaasas oleks, oleks seda hea tinistada. Mängida midagi kurba.. midagi, mis läheks kokku tema tujuga.
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Tegelase leht
Klass:

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Reede Juun 22, 2012 11:51 am

Alicia vaatas Robi. "Ma peaksin tema juurde minema, jah.... ma lähen!" Alicia ronis puu otsast alla, ja kõndis Robi juurde. "Sinu õpetajana pena ma sinuga tegelema, sa ju tead seda? Kui sul on mingi mure, siis tule minu juurde ja räägi. Ma aitan sind, kui oskan. Alati, sa ju tead seda, eks...?" Alicia istus Robi kõrvale. "Nii, räägi, mis su mure on?"

Viimati muutis seda Alicia Lerk (Reede Juun 22, 2012 1:18 pm). Kokku muudetud 1 kord

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rob Temple on Reede Juun 22, 2012 12:19 pm

Rob ehmatas. Ta ei osanud seda küll oodata, et tema mentor teda puu otsast jälgib. "Tervist," lausus Rob viisakalt nagu alati ning suunas siis oma pilgu uuesti maha. "Minu mure... see..seda on natuke raske seletada..." alustas Rob, "tegelikult on see rohkem nagu üks tobe unistus, mis ei saa kunagi reaalsuseks, nagu purunenud unelm või midagi sellist," lausus ta lõpuks. "Ärge muretsege, küll läheb üle. Saan hakkama." lisas ta ning suunas pilgu kaugustesse.
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Tegelase leht
Klass:

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Reede Juun 22, 2012 1:25 pm

"Räägi nüüd! Mulle meeldivad unistused ja unelmad, ma proovin sind aidata." Aliciale meeldisid unistused, ja talle meeldis neid täide viia. Ta mõistatas, mis see võiks olla. "Oo, ma tean, kas sulle meelsib siit koolis mõni tüdruk! Ma aitan sind, sa saaksid ükskõik millise tüsruku tahaksid! Räägi!" Alicia nõjatus poisi poole "Ma ei jutusta sellest kellegile"

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rob Temple on Reede Juun 22, 2012 2:21 pm

"Sa siis ei räägi sellest kellegile?" küsis Rob igaksjuhuks üle. Heaküll siis, juhtugu mistahes, mõtles Rob ning alustas: "See minu unistus... see on.. see..." Rob ei leidnud õigeid sõnu ning kohmetus. Võta nüüd julgus kokku, mõtles poiss samal ajal. Ma suudan seda, juhtugu mistahes, julgustas ta end. "See unistus.. see oled sina. Sa meeldid mulle väga," lausus Rob ning kivi langes südamelt, et ta sai selle välja öeldud. Aimates sellele lausele järgnevaid halbu tagajärgi suunas ta taas oma kurva pilgu maha.
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Tegelase leht
Klass:

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Reede Juun 22, 2012 2:35 pm

"Mida? Miks? Kas ta just ütles seda päriselt?" küsimused vasardasid Alicia peas. " Kas ma ei mõelnudki seda just välja?" "Mis juhtus, ma mõtlen, mis päriselt juhtus söögi ajal?" Alicia värises "Ei, ma vist ikka ei taha teada." Alicia vaatas maha " Ma...ma...ma ei suuda seda teha, me ei tohiks enam sellest rääkida. Ma ei tohi seda teha, ma olen õpetaja.. ja sinu mentor. Ma arvan, et me peaks selle lõpetama...sellest mitte rohkem rääkima. Ma...ma ei tea, mida ma sinu vastu tunnen, aga see ei ole see, mida sa ilmselt minu vastu tunned." Alicia tõstis silmad. "Ehk kunagi tunnen ma sinu vastu sama, aga praegu... praegu oled sa vaid õpilane... minu õpilane. Vabandust, aga... sa oled alles õpilane"
Alicia tõusis ja valmistus minema jooksma. Ta vaatas Robi ja võttis ta näo oma käte vahele. "Vaata ringi. Siin koolis on palju ilusaid ja andekaid tüdrukuid. Mina ei ole kohe kindlasti mitte parim, mida sa siit leida võid. Otsi, Rob. Kui sa natukene pingutad, võid sa saada iga tüdruku, keda sa tahad."
Alicia keeras selja ja jooksis edasi. Tema silmadest voolasid pisarad. Oli raske öelda Robile, et ta teda ei armasta, kuid poiss oli veel noor, pealegi ta õpilane. Alicia oleks tahtnud tema juurde joosta, ja teda suudelda, aga jäi endale kindlaks. Ta eemaldus puude vahele ja muutus häguseks laiguks.

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Rob Temple on Reede Juun 22, 2012 3:24 pm

Rob kuulas oma mentori sõnad ära ning ohkas. Seda oli ka oodata, et mentor nii vastab. Kui mentor ta pea käte vahele võttis ja teistest tüdrukutest rääkis vastas Rob vaikselt:"Seda sa just oledki, Sa oled parim...," Polnud midagi parata. Ju ta siis ei armasta mind, mõtles Rob ja miks ta peaksgi?

Peaks ikka siit koolist lahkuma - selline mõte naases Rob'i pähe. Ja annangi nii lihtsalt alla? - päris ta endalt. Ma ei ole ju alla andja. Ma pean end vaid kokku võtma. Ta vaatas kaugustesse kaduvat Aliciat ning ohkas taas. Sinna mu unistus kaob, mõtles poiss. Ta vaatas kuidas Alicia aina kaugenes ja kujutas kuidas tema unistus samamoodi aina pisemaks ja pisemaks muutub kuni kaob täiesti. Ta ei lootnudki, et ta nii pea nüüd Aliciast üle saab, aga ta pidi vähemalt proovima, sest Alicial oleks nii parem.

Noormees nõjatus taas pingi seljatoele ning suunas oma kurva pilgu kaugete tähtede poole, et leida lohutust... natukenegi lohutust.
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Tegelase leht
Klass:

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content