House of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Vanemate päev!

4 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:20 am

"Teistsugust elu? Ta joob verd, kõige keelatumat asja. Ehk mõni päev, kui mina lähen pimedas koju, saab ta ka minu kätte, see koletis, kes õpib väärakate koolis, see pole minu tütar. Kui ta oleks olnud tubli koguduse laps, poleks seda juhtunud. Aga tema jooksis läbi kirikuakna minema ja jumal karistas teda." karjus Amanda isa juba täiest jõust. Ta tõusis püsti ja astus Ameliale lähemale. "Ärge tulge oma jõletut eluviisi õigustama, terve maailm vihkab teid, kas te seda ei teagi? Teid kutsutakse väärakateks, ebardideks!! Te olete naeruväärsed!!" karjus Amanda isa ja põrnitses siis kõiki inimesi, kes teda olid vahtima jäänud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Amelia Stark Reede Juul 13, 2012 8:25 am

"Oh issand. Ta ei pea seda verd jooma ja pealegi sellised, kes öösel inimsetele kallale lähevad on juba nii öelda surnud vampiirid. Kes surid ja ärkasid ellu. Sina ei tea sellest vampiiridest tegelt midagi. Nii, et oled parem vait ja ära karju siin. Kui ei meeldi siin olla, siis parem lahku," ütles Amelia karmilt.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:26 am

Andy põrnitses Alicia isa ''Jumala usku on vale teistele peale suruda. Ja teie tütar on piisavalt vana, et elada oma elu juba.'' sõnas Andy nii kõvasti, et Alicia isa teda kuuleks ''Andy, ära sega ennast vahele.'' lausus Andy isa.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Amelia Stark Reede Juul 13, 2012 8:28 am

OT: Muideks see on Amanda isa mitte Alicia isa. Very Happy

Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Alena Dawson Reede Juul 13, 2012 8:28 am

"Küll see härra räägib ikka õiget juttu," sosistas Lena ema oma tütrele ja tõstis mõlemad pöidlad püsti. Lena surus ema käednaise külgedele. "Või et õpetaja, mis?" pomises ta siis Andy poole vaadates.
"Ema, lõpeta ära!" sisistas Alena ning üllatuseks jäigi ema hetkeks vait.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:30 am

OT: silly me Very Happy

''Jah, õpetaja.'' noogutas Andy naeratades uhkelt. Andrew lehvitas ka Danny'le.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:34 am

"Ma näen, et siia on kogunenud jumala vastased, minu jumalat solvab, et mina siin koos teiega olen, ma lähen nüüd ja palvetan teie surnud hingede eest. Sinu eest palvetan ka, ssad sa aru, et su isa prrovib su hinge päästa või mitte, rumal tüdruk." karjus Amanda isa Amandale, kesoli vaikselt sisse tulnud ja nüüd oma õe ja vennaga nurgas rääkis. Amanda isa võttis oma lapsed ja kõndis uksest välja. Amanda tädi järgnes talle. Amanda tuli, pea norus nurgas oleva laua juurde ja istus sinna, polnud lootuski, et keegi ei oleks seda näinud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:40 am

''Mine koju ja kuula Morte Et Dabo't, otsi mind üles ning anna mulle lõuga!'' karjus Danny Amanda isale. Ben lõi Danny'le käega vastu pead.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:45 am

Amanda istus siis laua taga, see oli üks hull päev, ta ei tohi oma isa siia rihkem kutsuda. Amanda mõtles, kuidas isa oli käitunud, kui Amanda oli märgiga koju tulnud. Ta oli Amanda kodust välja visanud, otseselt, tänavale, ilma millegita. Amanda oli siis elanud veidi aega tädi juures ja siis kooli läinud, talle ei meeldinud oma minevikust mõelda, aga isale meeldis teda kirjadega sõimata, viimasel ajal viskas Amanda isa kirjad lahti tegemata minema.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:52 am

''Fucking prick.'' ütles Danny selle isa kohta, eks ole. Ben naeris ja hüppas Danny sülest ära.

''Ema, isa. See on mu hea sõbranna, Alena.'' tutvustas Andy enda vanematele Alena't. ''Meeldiv tutvuda, Alena.'' naeratas Juliet Alena'le.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 8:59 am

Alicia mõtles, et ta peaks ka vahepeal ringi kõndima, ta võttis endale klaasi vett ja läks siis niisama ringi kõndima. Järsku läks uks lahti ja siss jooksis pisike koer. "Turka!" karjus Alicia ja jooksis koera juurde, koer oli pärit tema tädi ja onu kodust, aga ega ta üksi ei saanud siia tulla. Alicia vaatas ringi. Uksel seisis ta tädi, kes paistis kõhklevat. "Tule siia." hüüdis Alicia ja jooksis siis ise tädi juurde teda kallistama, nad polnud vist mingi 10 aastat näinud ega kirjutanud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:01 am

Ben silmitses Alicia't ja sosistas Danny'le midagi kõrva. Danny naeris selle peale ''Ega ta midagi enam sellest arvatavasti ei mäleta.'' arvas Ben õlgu kehitades.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Amelia Stark Reede Juul 13, 2012 9:10 am

"Mina pole kunagi sellesse jumalasse uskunud," pomises Amelia oma ette ja kõndis siis CeCe ja tema vanaema juurde. "Millest, te sooviste minuga rääkida?" küsis Amelia naeratades CeCe vanaemalt.

"Su kasuvanemadest," lausus CeCe vanaema. CeCe oli seal vait ja tahtis teada, miks.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:18 am

Alicia koer jooksis otse Beni juurde ja jäi sinna seisma. " Tule tagasi rumal koer." naeris Alicia ja jooksis ka Beni juurde. "No hei." ütles Alicia Benile ja võttis siis koera sülle.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:22 am

Danny läks eemale jookide poole. Ben naeris Danny üle ja vaatas siis Alicia poole ''Helloou.'' naeratas Ben Alicia'le ''Ilus koer on sul.'' pidi Paul mainima.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:25 am

"Jamh, seda küll, mulle meeldib ka." naeris Alicia. "Kes sulle siis külla tulid üldse?" küsis Alicia ja vaatas Dannyt. "Oo, kuum poiss." itsitas Alicia.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:27 am

''Mu vend.'' tegi Ben jutumärke sõna 'vend' juures. ''Ema peaks ka varsti jõudma.''

Jamie sisenes ka siis lõupuks saali ning vaatas närviliselt ringi. Õnneks ta venda polnud veel. Vanemad olid üldse naisel surnud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:39 am

"Aa siis, ma nüüd lähen oma tädi juurde." naeris Alicia, võttis oma koera ja kõndis minema, Beni "vennale" silma pilgutades.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 9:45 am

Ben kergitas üllatunult kulme. Danny jalutas Ben'i juurde tagasi ''Talle meeldib selline prükkar nagu sina?'' küsis Ben vaikselt. Danny naeris kõvasti ''Mu vanemad tegid mind paremini.'' kehitas Robert õlgu.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Amelia Stark Reede Juul 13, 2012 9:52 am

"Mis nendega on?" küsis Amelia üllatunult.

"Su vanemad olid Sarah Helena Stark ja Micheal Larry Stark eksju. Mike on mu laps ja seega ma olen ka su kasuvanaema," lausus CeCe vanaema.

"Ma tean seda juba. Tore, et sina vähemalt hoolid oma päris lapslapsest,"
lausus Amelia naeratades.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 10:01 am

''Meie.'' parandas Ben Danny't. Danny kordas Ben'i noogutuse saatel ning vaatas Alicia poole ja pilgutas talle silma vastu. Ben lõi Danny'le vastu pead ''Selline vend sa oledki, jah? Proovid minu silmarõõmud ära varastada.'' sosistas Ben. Danny raputas süütu naeratuesega pead.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 10:03 am

"Tule siia!" hüüdis Alicia ja lehvitas Dannyle. Ta silitas koera ja mõtles, mida Dannyga teha, et lõbus oleks.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Alena Dawson Reede Juul 13, 2012 11:14 am

"Meeldiv tutvuda," noogutas Alena Andy vanematele naeratades.
"Nii tore, et keegi lõpuks tõe välja ütles," pomises Alena ema tüdruku selja taga joovastunult. Alena etteheitva pilgu peale Melinda ainult noogutas. "Aga tal on ju õigus, kõik vampiirid on ju meile, inimestele, ohtlikud. No välja arvatud sina muidugi, kullake," jätkas Melinda, siiski vaiksel toonil.
"Ema, sa ei räägiks nii, kui sa poleks joonud," surus Lena läbi kokkusurutud hammaste.
"Lenake, paar napsi julgustuseks ei tee minust veel joodikut. Ma suudan täiesti kaninelt mõelda," naeratas Melinda veendunult. "Nii, kas sul on siin veel vereimejast sõpru, kellega ma kohtuda võiks?" uuris ema siis saalis ringi vaadates. Lena raputas pead, ta kavatses oma ema esimesel võimalusel koju tagasi saata.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 11:21 am

Danny kergitas üllatunult Ben'ile kulme ning läks siis Ben'i silmarõõmu poole.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Reede Juul 13, 2012 11:26 am

Amanda vaatas ringi. Kõigil olid vanemad kohal, no vähemalt ema või isa. Tema lihtsalt istus seal üksinda, see nägi väga imelik välja, niisiis hakkas ta juba minema, kui ta vend sisse jooksis. "Ama, ma ei taha veel koju minna" karjus ta juba kaugelt. "Kas isa ei läinudki veel ära?" imestas Amanda. "Issi ütles, et ta peab palvetama, ta ei läinud üldse äla." karjus Amanda vend ja hüppas talle sülle. "No me võime siis siin vell natuke istuda, aga kui issi tuleb, pead sa kohe ära minema, okei" küsis Amanda ja kallistas oma venda.


Alicia lehvitas ja tegi Dannyle põsemusi. "Tead, mis ma mõtlesin. Vaata, Ben ei ole selleks nagu õige tüüp, aga..." sosistas Alicia Dannyle kõrva.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 2 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele