House of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Venelaste usk :/

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 4:50 pm

Stacy pani tassi võpatades käest, kui see ta pihkude vahel järjest kuumemaks tõmbus. "Kas sa võiksid palun oma võimete demonstreerimise lõpetada?" sisises ta, Lissa'le üle laua pisut lähemale kummardudes, et need sõnad vaid neile kahele kuulda jääksid. "Me oleme nimelt avalikus kohas ja meie preili Viisakus Ise ju ei soovinud mõne pahatahtliku inimese ohvriks langeda." Neidis toetas selja tagasi vastu tooli seljatuge ning silmitses enda vastas istuvat näitsikut ilmselge põlastusega, mida tal plaaniski varjata polnud. "Ma ei palunud sul endale uut jooki tellida selleks, et sa minu kulul oma lapsikut nalja saaksid teha. Isik, kes mulle siin ennist viisakuse kohta pika moraali maha pidas, on ise nii kitsi, et ei raatsi teisele isegi uut jooki välja teha, kuigi suutis ennist täielik kobakäpp olla ja tema eelmise joogi maha ajada."
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Apr 08, 2014 5:06 pm

Lissa naeratas."Miks?See ei ole ju sinu asi mis ma enda võimetega teen"Lausus Lissa koheselt vastu."Mina olen viisakas nendega kes on minuga ning kui keegi ei ole minu vastu lahke ei pea ka mina tema vastu olema"Ütles neidsik.Nüüd ei olnud tal plaani enam neidisele uue joogi osta.Kelner oli ka juba ammu lahkunud,teenija lahkus ka ennem kui Lissa oma võimet kasutas.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Nelj Apr 10, 2014 11:18 am

"Oh, seda muidugi," sõnas Stacy irooniliselt. "Ma lihtsalt eeldasin, et sina kui sinine vampiir oled ka teadlik meie kooli reeglitest, aga küllap ma siis eksisin. Üks reeglitest näeb muide ette, et väljaspool kooli võib oma elementi kasutada vaid tungival vajadusel." Neidis toetas endaga rahulolevalt selja tagasi vastu tooli seljatuge ning rüüpas üleolevalt oma Latte't, mis nende paari minuti jooksul oli juba ka enam-vähem piisavalt maha jahtuda jõudnud, et ta seda käes suutnuks hoida ning sellest lühikeste pausidega ka väikeseid lonkse võtta. "Tundub, et meie preili Pailapsel on pahandusi."
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Reede Apr 18, 2014 12:57 pm

"Muidugi olen ma nendega tuttav"Lausus Lissa vastu.Neidis vaatas korraks enda käsi."Siis jah on kui sina kaebama lähed aga ma arvasin ,et sa ei ole selline kes kohe esimesel võimalusel kellelegi kitule läheb."
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Laup Apr 19, 2014 5:25 pm

Stacy kergitas üllatunult kulme. "Nii et sa lihtsalt eirad neid?" Järgmiste sõnade juures kaardusid neidise huuled õelaks muigeks. "Kahju küll, võib-olla sa siis ei peaks nii naiivne olema ja kõike välimuse põhjal otsustama. See võib vahel vägagi petlik olla." Cyra tõstis naerdes kohvitassi taas suule, et sealt siis järjekordne lonks võtta. "Tegelikult kõlas see rohkem nagu mingi meeleheitlik üritus mind mitte kaebama minema panna."
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Püh Apr 20, 2014 6:04 am

"Välimus võib tõesti petlik olla"Lausus Lissa veidi rohkem endaette.Lissa võttis kätte menüü ning uuris seda."Sa ju võid minna kaebama kui tahad,mind ei huvita kas sa teed seda kohe,hiljem või mitte kunagi."Ütles neidis."Ma tean mida ma tegin ja ma võtan ka selle eest vastutuse,võrreldes teistega."
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Püh Apr 20, 2014 1:32 pm

"Ja mis siis, kui see vastutus võrduks sellega, et mingid pahatahtlikud inimesed nabivad su kinni?" Stacy pööritas põlglikult silmi. "Kui mina absoluutselt mitte midagi tegin, oli küll kohe kisa lahti, et sa ei taha selliste inimeste ohvriks langeda, aga ma üldse ei imestaks, kui selline asi sinuga sinu liiga kuradi suure ego pärast juhtuks." Neidis kummardus Lissa'le üle laua pisut lähemale, et talle siis õelalt naeratada. "Ja veel vähem oleks mul sinust kahju."
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Püh Apr 20, 2014 5:16 pm

"Vat siis võiksin ma oma võimet kasutada nii ,et ma ei pea seda varjama.See on ju siis hädaolukord."Lausus Lissa."Ega ma ei tahagi"Sõnas neiu.Ka Vasilisa kummardus neidisele lähemale."Ja mind kohe üldse ei huvita sinu arvamus,seega võiksid sa juba minna ning mind rahule jätta."
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Püh Apr 20, 2014 5:38 pm

"Egoist," toetas Stacy selja tagasi vastu tooli seljatuge. "Sina võib-olla päästaksid seeläbi oma naha, aga sina kui sinine vampiir peaksid teadma, et piir, mis meid inimestest lahutab, on õhkõrn. Neid inimesi pole sugugi vähe, kes hea meelega kõik vastmärgitud ja vampiirid maailmas lihtsalt maha tapaksid ja kogu sellele värgile lõpu teeksid. Nad otsivad meelega põhjusi meiega sõda alustada ja mis oleks veel parem ettekääne, kui reeglite rikkumine? Ehk mõtled järgmine kord sellele, enne kui jälle mingit lapsikut nalja tegema hakkad."
Neidis võttis järjekordse lonksu oma kohvist, enne kui jätkas. "Ma kardan, et mind ei huvita, et sind ei huvita. Ja et sa teaksid, siis mina ei kavatse siit veel niipea kuhugi minna. Sinul oli mingi värk selle eemalehoidmisega, seda esiteks, ja teiseks, mina olin siin esimesena."
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

Lissa ainult kuulas mida neidis lausus.Ise ei vastanadud ta midagi.Pole mõtet enam edasi vaielda."Vähemalt võiksid oma lauda naasta ning mind siia üksinda jätta."Ütles Vasilisa ja toetas ennast tagasi.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ - Page 2 Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele