House of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

2 posters

Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Teis Märts 18, 2014 6:49 pm

James oli taaskord leidnud ühe suure puu, mille otsa oli hea ronida ja mis oli üsna märkamatus kohas. KOhe kõrval oli mingi õpetajate maja, niiet poiss oleks võinud vabalt luurata. Yeah, i am such badass. Kuid James ei teinud seda, ta seadis end ühes mõnusas harukohas sisse ja otsustas võtta ühe laupäevase lõunauinaku, sest päeval ei saanud puu otsas viibida. KUmmalisel kombel ei tulnud puu otsas eriti õudusunenägusi, mis oli hea pluss. Poisil olid ka seljas riided, mis sobisid ideaalselt mõnusalt jaheda sügisöhtu jaoks: Musta värvi jope, teksapüksid, mis olid väga tumesinised, ja musta värvi ilus müts. Lisaks sinised kindad, ja no lihtsalt suurepärane oli magada puu otsas, kus polnud külm!

OT: Hope
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Teis Märts 18, 2014 7:12 pm

Hope parandas parajasti õpetajate majas töid. Naine oli üsna väsinud aga need pidid homseks parandatud olema. Rai läks kohvimasina juurde, mis oli akna alla, et kohvi teha. See hoidis teda ärkvel.
Hetkel polnud ta veel pead tõstnud ja akna ees kõlkuvat või tunivat või mida iganes ta ka tegi poissi märganud.
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Teis Märts 18, 2014 7:15 pm

Ma magan, lollpia. James pööras külge, niiet ta oleks pea-aegu kukkunud, kui okste ragin teda äratanud poleks. Poolunes, ajas James end endisele kohale tagasi ja jäi taaskord sügavalt magama. Enda akna taga mida iganes tegevat mentorit ta ei märganud. Äkki too plaanib seal maailma vallutamist? Igatahes James nohises häirimatult edasi. Inimesed, magage rohkem puu otsas!
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Teis Märts 18, 2014 7:26 pm

Hope ehmatas kui kuulis raginat. Algul vaatas ta selja taha. Seal midagi märkamatta aga otse, et. Jamesi seal nägeme ehmatas teda väga. Hope pillas lausa kohvitassi maha ja see läks kildudeks. Ta teadis küll, et poisile tulevad vahel imelikud mõtted pähe aga see oli liig mis liig. Naine tegi akan lahti ja ütles kurjalt:"James!"
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Teis Märts 18, 2014 7:29 pm

,,Meh?''küsis poiss unesegaselt ja vaatas ringi. Kui ta nägi enda mentorit, pilgutas poiss korra silmi, et nägemist fokuseerida,,Tere''lausus poiss ja seadis end istuma.
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Teis Märts 18, 2014 7:50 pm

"Tere" kortsutas naine kulmu ja pani käed puusa. "Mida sa siin teed?"
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Teis Märts 18, 2014 7:56 pm

James mõtles hetke,,Veidi aega tagasi ma magasin''Poiss vaatas ühte lindu, kes maja katusele lendas. Ilus lind oli.,,Hetkel pole ma isegi päris kindel, mida ma teen''vastas James enda mentori küsimusele.
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Kolm Märts 19, 2014 11:28 am

"Aga miks sa seda puu otsas teed? Me ju leppsime pärast su viimast õnnetust et ei tee lollusi. Sa võid ju alla kukkuda ja seda me ei tahaks"Hope alustas vihase ja lõpetas pettunud ja mureliku tooniga. Naine tõmbas närviliselt käega läbi juuste.
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Kolm Märts 19, 2014 5:39 pm

OT:Õnnetus? Mis õnnetus?
James vaatas enda mentorile otsa,,Puu otsas magamine hoiab õudusunenäod eemale. Sellepärast proovingi ma olla võimalikult palju puu otsas. See on lihtsalt rahustav ja viib mõtted eemale''rääkis poiss ausalt ära.
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Nelj Märts 20, 2014 11:44 am

OT:Ma ajan mingit jama lihtsat kokku? Äkki mdea kukkus katuselt alla ja murdis mõne luu? Very Happy
"Aga kui sa magama jääd võid ju alla kukkuda." ütles naine. Hope hakkas tassikilde kokku korjama."Parem tule sisse. Saame rahulikumalt rääkida ja ma ei taha ka kütte arveid lahtise akna pärast taevasse tõsta" ütles ta pilku tõstes ja lubas endale väikese muige.
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Nelj Märts 20, 2014 7:15 pm

OT: Äkki kukkuski kuskilt kogemata alla? OK
James noogutas ja ronis üsna kiiresti orava kombel alla, seejärel ta aga kõndis õpetajate majja või mis iganes koht see siin ka oli. Poiss muigas, kui ta oli mõne minuti pärast oma mentori selja taga.
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Nelj Märts 20, 2014 7:48 pm

Hope oli tassikillud kokku korjanud. Naine istus laua taha ja viipas ka poisi sinna istuma. "Kas kavatsed veel puu otsa ronida?" uuris naine saml ajal oma pabereid laual hunnikusse tõstes ja mõnda korraks uurides.
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Nelj Märts 20, 2014 7:57 pm

James mõtles,,Ma arvan küll, aga mitte siis, kui on libe. Või kui päike paistab.''poiss proovis naeratada,,Puude otsas on rahulikum, kui maa peal.''pomises ta vaikselt.
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Hope Angel Reede Märts 21, 2014 9:14 am

"Aga alati on oht, et sa kukud magades alla ja saad viga. Pead sa ikka seal siis magama?" küsis Hope
Hope Angel
Hope Angel

Postituste arv : 45
Join date : 17/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by James Mellark Reede Märts 21, 2014 2:45 pm

James noogutas,,oht on alati olemas. Eks ma püüan päeval võimalikult palju toas magada, et öösel võimalikult vähe puu otsas magada." James kõhkles,,aga viimasel ajal näen ma rohkem õudusunenägusi."
James Mellark
James Mellark

Postituste arv : 140
Join date : 15/03/2014

Tagasi üles Go down

Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe. Empty Re: Ma olen puu otsas, kes alla kukutab, sellele kukun pähe.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele