House of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Venelaste usk :/

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Venelaste usk :/ Empty Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Esm Märts 24, 2014 8:54 pm

Lissa oli tulnud kirikusse palvetama kuna tema usk nägi seda välja.Oli pühapäev ning kõik venelased käisid siis kirikus.Neidis oli pidulikult riided ning juuksed lahtiselt.Neidis istus ühele pingile ja hakkas vene keeles palvetama.Hetkel oli ta ainuke venelane siin.Kõik käivad eriaegadel palvetamas ning neiule meeldis just peale hommikusööki.Mingi aeg oli ta siin olnud ning nüüd jõudis ta enda asjadega lõpule.Ta käis veel korra jumala kuju juures ning pomises midagi vene keeles.Peale seda pöördus aga Lissa ukse poole,pilk maas ning jalutas välja.

OT:Stacy,ma küll ei tea mida sa siin teed aga jah Very Happy
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 3:29 pm

Kuna nädala sees oli Stacy'l kõigi muude asjatoimetuste kõrvalt väikeseks Tulsa-külastuseks üsna raske aega leida, siis pühapäeval tal midagi väga ees ei olnud ning nii oligi ta otsustanud tänase päeva Tulsas veeta. Pikast unest võisid nad ka nädalavahetustel ainult unistada, sest hommikusöök toimus ikka samal ajal, ja kuigi erinevalt mõnest koolipäevast oleks ta võinud peale seda ka tagasi magama minna, siis hommikusöögilauas võileiva kõrvale rüübatud kohvitass oleks teda nii või naa ärkvel hoidnud ning kuna neidisel midagi targemat teha polnud, otsustas ta juba varakult Tulsasse sõita. Seal astus ta esimese asjana sisse kohalikku Starbucks'i, et endale sealt midagi juua tellida, otsustades õige pea mingi uue joogi kasuks, mille nimest neidis kuigi palju välja ei lugenud, ent maitse poolest oleks ta pakkunud, et tegemist oli kakaoga, koos mingi lisandiga... võib-olla piparmündiga? Igatahes, oli see üsna maitsev. Ühesõnaga, olles oma joogi kätte saanud, jalutas neidis sellest aeg-ajalt lonkse võttes kohvikust välja, piki kõnniteed edasi jalutades, hetkel veel täiesti sihitult, teadmata, kuhu edasi suunduda ja vaevumata selle üle ka oma pead murdma. Eks ta natuke jalutab, võib-olla märkab mõnda kohta, kust läbi põigata. Paraku oli ta aga nii mõttesse vajunud, et ei märganudki, kui taevasse järjest rohkem tumedaid pilvi kogunema hakkas. Alles siis, kui paar esimest piiska ta ninale langesid, kiskusid need neidise tema mõttemaailmast välja, tagasi reaalsusesse. Järjest tugevnev vihm ei andnud Stacy'le kuigi palju mõtlemisaega, kuhu selle eest varjule minna, seega lippas ta ilma pikemalt mõtlemata mingi randomi kiriku uksest sisse. Vabatahtlikult ta end väga kirikutesse ei vedanud, aga hetkel ei antud talle eriti valida, võinii. Olgugi, et muidu talle vihm meeldis, polnud siiski vaja, et see ta märgi peale määritud peitekreemi laiali ajaks ning selle nähtavale tooks, eksole. Kui see juba polnud seda teha jõudnud, muidugi, milles Cyra ka kohe veenduda kavatses, oma käekotist peeglit otsima asudes, et oma otsaesisele nii igaks juhuks pilk peale visata.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 3:36 pm

Lissa aga võttis veidi hoogu paha ja kõndis aeglasemini.Ta kuulis enda selja tagant müra ning vaatas automaatselt sinna poole.Siiski aga kõndis ta edasi ning ei märganud ,et oli ühele neiule otsa kõndimas.Varsti toimus ka nende kahe kokkupõrge.Alles siis märkas Lissa ,et oli talle otsa kõndinud.Mõlemad kukkusid siis kiriku põrandale pikali ning Vasilisa ei saanud kauaaega aru mis oli juhutnud.Kui neidis aga peatõstis nägi ta enda ees olevat neidu."Palun vabandust,ma tõesti ei näinud Teid ning ei olnud ka plaanis Teile otsa põrgata."Hakkas siis neidis koheselt vabandama.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 3:48 pm

Stacy hakkas just peeglit endale näo ette tõstma, et oma otsaesist uurida, kui keegi geenius talle otsa suutis koperdada, mispeale nii peegel, tema käekott kui ka tema jook, mida ta kõige selle juures endiselt käes hoidis, oma tee kiriku põrandale leidsid. Noh, neidis ise kaasaarvatud. Oleks ta veidi kõvemini haiget saanud, poleks talle otsa koperdanud tüdrukul kohe kindlasti nii hästi läinud. Igatahes, ajas Cyra end vaikselt oiates maast püsti, olles enam-vähem taibanud, mis juhtunud oli. "Vahet pole," pomises neidis, üritades võimalikult ükskõiksena tunduda. Midagi 'pole hullu, ega ma isegi eest ära tulla ei taibanud' stiilis tal küll plaanis öelda polnud. Ta ju ei seisnud otseselt kellelgi ees, või noh, vähemalt teistel kirikust sisse-välja voorivatel inimestel temast mööda pääsemisega senimaani raskusi polnud tekkinud. Selle asemel, et tüdrukuga pahandama hakata, vaatas ta enda ümber otsivalt ringi, ning esimene, mis talle tema asjadest silma torkas, oli tema käekott, millest tema koolivormi juurde kuuluv sviiter pooleldi välja oli kukkunud, isegi vastav sümbol oli näha ja puha. Holy shit, kui keegi seda praegu näinud oleks, oleks küll kisa lahti. Ning kuigi Rae'l ei võtnud kaua, et oma koti juurde jõuda ning sviiter kiiruga selle põhja suruda, polnud siiski välistatud, et keegi seda märganud oli. Nagu näiteks Lissa, kes seisis talle hetkel vist kõige lähemal.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 3:59 pm

Ka neidis tõusis kärmelt püsti ja oli veidi hädise näoga.Lissa hakkas ka neidise asju üles korjama aga Stacy jõudis seda ennem.Vilksamisi nägi ta aga enda kooli sümboliga sviitrit.Ta oli väga imestanud ega osanud arvata ,et ta kohtas kirikus enda koolikaaslast.Lissa silus siis enda riided ära ning kahtles kas küsida või ei.Siiski võttis ta enda julguse kokku ning küsis:"Hei,ma ei tahaks olla uudishimulikuks aga ma tahaks küsida ,et kas sa käid ka Öö koja(kui see on üldse kooli nimi) koolis?".Seda küsides oli neidise hääles kuulda kahtlust ning veidi ka kartust.Äkki ei olnudki neidis vampiir või vastmärgitud,siis võib sellest küll jama tulla.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 4:18 pm

Stacy tundis, kuidas tal külmavärinad üle selja jooksid, kui ta tüdruku küsimust kuulis. Kas too siiski oli tema sviitrit ning sellel ilutsevat sümbolit märganud? "Miks see sind huvitab?" uuris neidis kahtlustavalt, pead õige pisut küljele kallutades. Talle tundus, et tüdruk oli kasutanud sõna "ka", millest oleks võinud järeldada, et ka neiu ise õppis seal samas koolis, kuid Cyra ei kavatsenud sellegipoolest liiga usaldav olla ning tollele tüdrukule kõike välja lobiseda. Sest kui tegemist oli tavainimesega, võis sellest tema jaoks kaunis suur jama tulla.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 4:23 pm

Lissa tõmbas oma juuksed ühele küljele.Neidis kahtles kas öelda või ,ei ,et ka tema käib seal koolis."Noh,ma....käin...seal koolis"Lausus neiu vaikselt lootes ,et keegi teine seda peale tüdruku ei kuulnud.Lissa vaatas uurivalt tüdrukut ning proovis meelde tuletada kas ta on äkki tüdrukut näinud.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 5:24 pm

Stacy ei olnud endiselt päris kindel, kas tüdrukut uskuda või mitte. Seega otsustas ta esialgu veel mitte tunnistada, et õpib ka ise seal koolis, vaid selle asemel natuke potensiaalse kooliõe kulul nalja teha. "Sa õpid Öö Kojas ja julged veel siin oma nägu näidata?" tegi neidis imestunud näo pähe. Selles mõttes, et kui praegu teda saadaks, et ta Öö Kojast pärit on, siis oleks tüdruk küll üsna suures jamas. Ja kui hetkel võis jääda selline mulje, nagu hakkaks ta kohe kõigile kuulutama, et tüdruku näol on tegemist vampiiri või vähemalt vastmärgituga, siis seda ta samuti ümber lükkama ei hakanud. Mitte et see tal ka reaalselt plaanis oleks olnud, kuid näitsiku reaktsiooni sellele oleks kindlasti huvitav ja võimalik, et isegi omamoodi lõbus jälgida.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 5:33 pm

Lissa ehmus täiesti ära.Ta arvas ,et ka Stacy õpib seal koolis seega ta oli selle saladuse talle usaldanud.Neidise nägu oli hirmul ning silmad olid suured.Tüdruk taganes veidi ning lausus siis:"Ma...Ma..".Lissa hakkas kokkutama ega osanud midagi öelda.Pigem oleks ta hetkel kohe minema jooksnud aga miski hoidis neidist siin kinni.Lissa vaatas endma lähedale ,et olla kindel ,et kedagi ei oleks olnud nii lähedal ,et teised oleksid kuulnud.Vasilisa mõtles ,et nüüd on tal jama kaelas,Stacy oli ju siiski inimene(Seda arvas Lissa)."Ma peaksin minema"Ütles ta siis ja hakkas kiiresti kiriku teiste otsa tormama kus asus aga teine uks.Sealt ei tahtund ta minna kus seisis Stacy.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 7:30 pm

Puhas õnn, et kedagi teist parajasti läheduses ei juhtunud olema. Või vähemalt piisavalt lähedal, et nende jutuajamist pealt kuulda. Stacy nimelt ei vaevunud seal väga sosistama või midagi. Neidis jälgis pooleldi imestunult, pooleldi lõbustatult, kuidas tüdruk mingi teise ukse poole plehku pani. Välisuks see igatahes ei olnud, või viis see ka välja? Cyra ei vaevunud Lissa't taga ajama, sest kuigi reeglid, olgu need siis kui tahes karmid, teda enamasti tagasi ei hoidnud, siis kusagil kirikus kulli mängima hakata oleks olnud lisaks veel ka lapsik ja... teisalt ei näinud ta tüdruku taga ajamisel ka mingit erilist mõtet olevat. Isegi, kui ta teda kinni oleks tahtnud püüda, siis lõpuks pidi too ju nii või naa tagasi kooli minema, mis mõttega teda siis veel enne seda kusagil linna peal taga ajada? Koolis saab ta ilmselt niikuinii üsna suure üllatuse osaliseks, kui ta seal Stacy'ga kokku peaks trehvama, võinii.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 7:37 pm

Siiski aga oli see teine uks kinni. Halb lugu.Lissa pidi tagasi pöörduma.Stacy seisis endiselt ukse juures ning Lissal oli plaani kiirest tüdrukust mööduda,et to ei saaks teda jälle sõimata.Vasilisa kõndis siis keskmiselt veidi kiiremini tüdrukust mööda.Korra viskas ta pilgu neiule ning märkas ,et ka neidise otsaesine on kaetud.Seda tegid vampiirid ja vastmärgitud alati kui tulid linna peale.Lissa jäi seisma tüdrukust veidi eemale ning jalutas siis neiuni."Sa valetasid"Järeldas Lissa siis ning krabas neiu otsaestist varjava asja ära. Nagu arvatud oligi tal seal märk,ning veel vastmärgitu oma."Sa valetasid ning sa käid siiski öökoja koolis"Lausu Lissa veidi pahaselt.Talle ei meeldi inimesed kes teda tüssavad ning valetavad talle."Ning sa oled ka veel vastmärgitud."Jätkas siis Lissa.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 7:54 pm

Stacy muigas, kui Lissa tagasi pöördus, oletades sellest, et too uks oli kinni võimidagi. Eh, ta polnud tüdrukut otseselt sõimanud tbh? Aga see selleks. Teiseks, ma ei tea, kuidas ta sellest niimoodi aru sai, sest üldiselt katavad nad oma märgid peitekreemiga, at least that's what Stacy did, ja seda pole naha pealt eriti välja paista, arvestades seda, et Cyra ajas seda ka üle näo laiali, et otsaesine kuidagi heledam või läikivam ei tunduks, võinii, aga jällegi, see selleks. Ja, ee, ma ei teagi nüüd, kuidas ta selle peitekreemi sealt kuidagi ära krabada sai või nii, oletame siis lihtsalt, et ta ajas selle kuidagi laiali, nii et märk suuremas osas peitekreemi alt välja tuli? "Mida kuradit sa teed!?" nähvas Stacy siiski üsna vaoshoitud häälel, et need sõnad vaid neile kahele kuuldavad oleksid, vähemalt loodetavasti. Kiiruga sobras ta mõne hetke oma kotist, enne kui sealt väikese purgikese peitekreemiga välja õngitses ning seda paari kiire tõmbega oma märgi peale määris. Loodetavasti sai see nüüd enam-vähem kinni kaetud. Kuradi riskantne värk, loodetavasti keegi polnud ta märki näinud... "Mille kohta ma valetasin?" Neidise peitekreem leidis oma tee tagasi tema kotti, enne kui Cyra selle luku uuesti kinni tõmbas ning seejärel Lissa'le huvitunult otsa vaatama jäi. Ta ei olnud ju väitnud, et ta Öö Kojas ei õpi? Ta lihtsalt polnud sellele küsimusele vastanud.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 8:03 pm

Aa oih,selle ma unustasin ,aga eks ta siis lihtsalt ajas selle laiali.Ma ei tea sellest eriti midagi...seega jah.
Lissa muigas kui tüdruk tema peale nähvas."Ja sa veel julged oma nägu siin näidata,vastmärgitud"Ütles siis Vasilisa vastu ja vaatas tüdruku ning pani enda käed rinnale risti.
Seda tõesti,ta ei olnud ju valetanud.Nüüd jäi Lissa kergelt mõttesse, et kuidas nüüd ´vastu rünnata´."Sa rääkisid ja käitusid nii ,et nagu sa ei käiksi selles koolis ja ,et oled tavaline inimene"Ütles ta siis ja vaatas neidisele silma.Lissa oli võtnud endale kaitsva oleku sisse ning puuris tüdrukut oma pilguga.Neidisele küll see ei meeldinud ,et peab teise tüdrukuga siis sõnasõda pidama ning lootis ,et äkki peagi hakkavad nad normaalselt suhtlema.Äkki isegi saavad neist sõbrannad.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 8:14 pm

Stacy noogutas vaid põgusalt pead, kui Lissa teda tsiteeris. Või noh, vähemalt osaliselt. "Jah, julgen," lausus ta lühidalt. "Enamasti ma lihtsalt ei soovi, kas tead. Ma ei usu jumalasse." Yep, sellest polnud üldse midagi, et ta hetkel kirikus viibis ja nii, hääletooni tasandamiseks see küll piisav põhjus polnud.
"See pole nüüd küll minu süü, et sulle selline mulje jäi," turtsatas Stacy. "Pluss kas sa ise ei käitu mitte ka nii? Ja mitte et me üldse väga palju rääkida oleks jõudnud, enne kui sa minema jooksid." Jep, see sarkastiline kommentaar oli hädavajalik.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 8:20 pm

"Mis see siia puutub kas sa usud jumalat või mitte.Mina aga pean uskuma, mitte ,et ma seda ei usuks muidu ."Lausus siis Lissa oma poolt.Lissa pidi uskuma ju jumalat kuna oli vene maalt pärit ja nende elukohas ning suguvõsas oli jumala austamine kohustuslik ning pidi ka iga pühapäev käima kirikus.Neidisele endale see muidu meeldis.
"Sa ju tead,et meie sugused vampiirid peame end inimeste eest varjama.Mina ei taha sattuda inimese otsa kes mind heameelega ära tapaks või midagi.Ning sina olid juba alguses sõjaka olekuga ning hakkasid siin ülbama."Vastas Lissa siis aga Stacyle.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Märts 25, 2014 8:50 pm

"Kui jutt juba sellele läks, miks ma kirikutesse endiselt oma nägu näidata julgen, siis ma lihtsalt arendasin seda teemat edasi, eksole," pööritas Stacy silmi.
"Jah, ma olen sellest täiesti teadlik. Nagu sa ehk isegi tähele panid, olin ma oma märgi kinni katnud ning ma ei käinud ringi ega kuulutanud kõigile, et ma olen tegelikult vastmärgitu. Ja tead mis, sa pole ainuke, kes parema meelega selliste inimeste ohvriks ei langeks, seega ma eelistaksin, kui sa edaspidi mu märki ei käpiks. Sa peaaegu reetsid mind."
Tüdruku viimastes sõnades Cyra ka kuigi palju loogikat ei näinud. "Ma ei saa sinust aru," ei olnud tal kavaski keelt hammaste taga hoida. "Mis ma oleksin pidanud rõõmust lakke hüppama, et sa mulle otsa koperdasid?" Kusjuures, päris valus kukkumine oli olnud ning mõned selle käigus haiget saanud kohad andsid endast endiselt kerge valutamisega märku. "Või oleksin ma pidanud sinu ees põlvili laskuma ja südamest vabandust paluma, et ma su teele ette jäin?"
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Märts 25, 2014 9:01 pm

Lissa kuulas huviga mida neidisel öelda on.Lõpuks lausus ta siis:"Okei,mind ei huvita tegelikult see teema seega ma sooviks selle nüüd lõpetada".See võis tunduda nii ,et Lissa andis Stacyle alla ning laistus siis tegelikult see nii ei olnud.Lihtsalt ta ei viitsinud sellele teemal enam arutada."Mitte ka seda ,et oleksid pidanud rõõmus hüppama või anuma vaid ma rääkisin sellest ,et sa hakkasid peaaegu lõugama kui kuuldsid ,et olen vampiir.Aga nagu ma ennem ütlesin ei viitsi ma seda enam arutada."Lausus ."Niiet, parem hoiame üksteisest eemale ning ärme enam naaksu üksteise kallal"Lisas siis tüdruk juurde.Ei tea kas Stacy sellega nõus on aga nii tundus kõige parem olevat.
Vasilisa vaatas nüüd lõpuks õue ning seal sadas hoogsalt vihma."Niipea see veel ei lõppe"Lausus Lissa enda ette ning tal oli kavas kasutada enda vee annet. Õues ei olnud eriliselt kedagi seega oleks saanud Lissa kiiresti kuhugi mujale pageda.Lissa sulges korraks oma silmad ning avas need taas ning jalutas siis õue.Esimese asjana arvaks ,et Lissa saab nüüd märjaks aga ei,ta oli suutnud endale nähtamatu vihmavarju võluda ning vesi voolas neidisest eemale.Vasilisa mõtles kuhu nüüd suunduda.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Kolm Märts 26, 2014 1:41 pm

"Oh, ega ma nüüd nii perfektne ka pole, et sa minu solvamiseks asju välja peaksid mõtlema," naeratas Stacy üleolevalt. Seejuures viitas ta sellele, et kuigi ta sosistama ei vaevunud, siis päris lõuanud ta seal ka ei olnud, eksole. "Ja nagu sa ise vaiksemini oleksid rääkinud." Järgmiste sõnade juures kaardusid ta huuled õelaks muigeks. "Minu eest olid sa küll nii kiire ära jooksma, kui sind veel ühe korra niimoodi liduma panna, teeksidki pisut trenni."
Cyra hakkaski just midagi teravat ütlema, umbes et tõmmaku Lissa siis uttu ja nii, oli see ju ikkagi tema olnud, kes neidisest möödudes tema peitekreemi laiali ajamata ning teda valetamises süüdistamata jätta ei suutnud, kuid õnneks taipas tüdruk juba isegi astuma hakata.
Neidis ise suundus samuti välisukse poole. Vihma kätte ligunema minna tal küll plaanis ei olnud, aga seal kirikus passida soovis ta täpselt sama vähe, seega otsustas ta kuhugi edasi suunduda. Märgates, et vihmapiisad eemal jalutava tüdruku täielikult puutumata jätsid, täpsemalt näitsikust eemale voolasid, ei olnud Rae'l raske ära arvata, et tollel oli ilmselt veega väeside (kui suuremeelne Nyx'ist, kui tüdruk tegelikult jumalasse uskus), mida ta nüüd enda kasuks ära oli otsustanud kasutada. Noh, hetkel reetis tüdruk oma olemust ise, sest kui keegi talle vastu tulema oleks juhtunud, poleks see talle ilmselt ka märkamatuks jäänud ning enamik inimesi polnud vampiiride koha pealt sugugi nii rumalad, psljud teadsid arvastavasti ka sellest väesideme-värgist. Igatahes, rändas Stacy pilk nüüd tüdrukult hoopis mingile kohvikule, kuhu ta ka hetk hiljem oma sammud seadis, kiirustades muidugi, et võimalikult vähe märjaks saada. Seal vihma vaibumist oodata ja ehk isegi midagi süüa-juua tellida kõlas kindlasti palju etemalt kui terve see aeg kuskil kirikus passida, kusjuures seal oli jahe ka veel.

OT: Btw, ma niisama huvi pärast küsin, et mis elementidega Lissa'l väeside on? Very Happy
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Kolm Märts 26, 2014 2:29 pm

OT:Ma tahan teha teda isikuks kellel on kõik võimed olemas nagu Zoeyl.Ma kirjutasin adminnile ja loodan ,et saan aga kui ei siis muidu on õhk,

Lissa kiirustas ise siis kohemata samase kohvikusse.See tal küll plaanis ei olnud aga seda ta tegi.Vasilisa oli kiiresti enne ust oma ´vihmavarju´ ära kaotanud seega sadas ainult veidikene talle peale.Seda tegi tüdruk selle pärast ,et tunduks nagu oleks ka Lissa veega pihta saandu.Lissa oli sisenenud veidikene peale Stacy't.Lissa pööras korraks pilgu neidisele aga siis jalutas ühe laua juurde.Ta pidi ainult veidike ootama ennem kui tema juurde tuli ettekandja.Tüdruk tellis endale ühe Latte ja ka ühe koogi.Kelner lahkus ning Lissa vaatas siis ringi ja uuris seda kohvikut.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Kolm Märts 26, 2014 2:51 pm

Ka Stacy oli vahepeal mingi aknaäärse laua taga istet võtnud ning sirvis nüüd mõtlikult menüüd, teadmata, mida tellida. Mingi mittemidagiütleva nimega jook tundus talle päris huvitav ning nüüd tõstiski neidis pilgu oma menüült, lastes sellel siis ruumis ringi rännata, lootuses ehk mõnda ettekandjat silmata, et tolle käest uurida, mis joogiga tegu. Selle asemel aga peatus ta pilk talle ennist kirikus otsa tormanud tüdrukul, kes temast paari laua kaugusel istet oli võtnud. Neidis ohkas. Kas too plika jälitas teda? Talle meenus, et tüdruk oli pakkunud üksteisest eemale hoida... mis ka Stacy'le täitsa sobis, aga nagu näha, siis mission failed, võimis? Igatahes tõusis Cyra nüüd oma laua tagant püsti, seades sammud laua poole, mille taga too tüdruk end sisse oli seadnud. "Kas sa mitte minust eemale ei soovinud hoida?" päris neidis külmalt, end vastu tüdruku lauda toetades, vaevumata tüdruku vastust õieti ära ootamagi. "Kuna sinu pärast jäin ma oma kakaost ilma, siis kas poleks mitte õiglane, kui sa mulle uue joogi välja teeksid?"
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Kolm Märts 26, 2014 3:32 pm

Lissa istus laua taga ning võttis siis enda jaki seljast.Selle ta pani enda kõrval olevale toolile.Lissa silmitses tüdrukut kes tema poole tuli.Ta vaatas neiule otsa kogusee aeg kui to lähemale tuli."Soovisin,aga nagu näha sattusime me samase kohvikusse."Lausus siis Lissa ükskõikselt vastu."Või pean nüüd minema mine kui satume samase kohta?"Küsis siis neiu juurde.Vasilisa naeratas veidi ülbelt kui neidis ütles ,et Lissa peaks talle uue joogi ostma."Kui sa lõpetad nii ülbe olemise ja oled normaalne minuga siis võibolla tõesti."
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Kolm Märts 26, 2014 4:00 pm

"Sa ei teeks seda, olenemata minu vastusest," turtsatas Stacy. Ta oleks ilmselt ka oma kahtlused selles osas, kuivõrd nende ühte kohvikusse sattumine juhus oli, arvestades seda, kui palju teisi kohvikuid läheduses asus, tüdrukule teatavaks teinud, kuid otsustas siiski vähemalt esialgu keele hammaste taga hoida. "Ma ei kavatsegi end muuta kellegi jaoks, kes seda absoluutselt väärt ei ole, pelgalt selleks, et ta mulle mingi joogi ostaks," pööritas neidis silmi. "Lihtsalt mainisin, et see oleks sinust viisakas, kui selle sõna tähendus sulle üldse tuttav on."
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Kolm Märts 26, 2014 4:34 pm

"Pole öelnudki ,et pead end muutma,aga sa võiksid olla teiste suhtes veidi viiskama.Aga noh ,eks sa ise tead"Lausus ta siis ning vaatas neidist endiselt."Ütle mida sa tahad ja ma ostan siis selle sulle."Lausus Lissa ja viis oma pilgu eemale.Peagi jõudis temani ettekandja kes tõi tema koogi ja Latte."Kas sa tahad seda kohe või millalgi hiljem"Küsis ta siis aga Stacylt.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 2:06 pm

"Oh, usu mind, ma oskan ka palju viisakam olla," sõnas Stacy süütu naeratuse saatel. "Kahjuks ainult nendega, kes seda ka reaalselt väärt on," lisas ta siis teravalt. "Aitäh, ma võtan selle." Ning nende sõnade saatel tõstis ta kruusi näitsiku Lattega endale suu juurde, sealt seejärel lonksu võttes. "Oi, või tellisid sa selle hoopis endale?" sõnas ta siis teeseldud imestusega, just nagu ta poleks teadnud, et jook talle polnud. "Oi, ma tõesti vabandan. Aga kuna sa oled meil ju nii viisakas, siis sa kindlasti ei pane mulle seda väikest eksimust pahaks, ega ju?" Nende sõnade juures kehitas ta korra üleolevalt õlgu, end toolil pisut mugavamalt istuma seades ning Lattest veel ühte lonksu võttes.
Stacy Rae Mednick
Stacy Rae Mednick

Postituste arv : 169
Join date : 14/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Stacy, Rae, Cyra, Med
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Lissa Fry Teis Apr 08, 2014 4:13 pm

Lissa vaatas mida tüdruk tegi ja ainult muigas selle peale."See oli muide jah minule mõeldud."Neidis tahtis kohe tüdrukule midagi teha seega kruus mis oli Stacy käes läks tuli kuumaks.See oli muidugi Vasilisa töö.Latte mis oli kruusi sees hakkas isegi veidi mulisema ja varsti peaks neidis selle kruusi eemale lükkama aga hetkel saab Stacy kõrvetada.
Lissa Fry
Lissa Fry

Postituste arv : 158
Join date : 17/03/2014

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lissa,Lis,Vasja
Klass: V.klass

Tagasi üles Go down

Venelaste usk :/ Empty Re: Venelaste usk :/

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele