House of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Kokkusaamine peale pidu

4 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 9:36 pm

Amelia kõndis siis sellest umbsest ja alkoholi lõhnast lõhnavast saalist välja värske õhu kätte kui ta oli seal üles ärganud meeletu peavaluga. Tee peal käis ta läbi arsti kabinetist ja võttis endaga kaasa kolm karpi valuvaigisteid. Nüüd ta istus pingi peal ja mõtles kust vett saada.

CeCe oli ka end välja tuulutam tulnud. "Oh, hey. Oh valuvaigistid," lausus CeCe ja võttis ühe karbi Amelia käest. Ta võttis sealt ühe tableti ja pistis selle suhu. Ta oli ennem saalist ära tulekut endaga vee pudeli kaasa võtnud ja seega võttis ta sealt ühe lonksu vett peale tabletile. "Soovid?" küsis ta Amy'lt.

OT: Teema taas kõigile. Siin toimub kogu tegevus peale pidu siis.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Esm Juul 09, 2012 9:50 pm

Alicia kõndis ka välja, tal olid hullud mäluaugud ja peavalu, niisiis oli ka tema arstikabinetist läbi käinud ja kaks karpi valuvaigisteid kaasa võtnud. Nüüd kõndis ta värske õhu käes, kui nägi Ameliat ja Cecet pingil istumas. Ta läks siis ka nende juurde ja istus. Ega nemad ka väga head välja ei näinud. Alicia mäletas peost ainult algust, edasi muutus kõik uduseks ja kui ta proovis seda meenutada, hakkas ta pea valutama, ta ei teadnudki, mitu pudelitta sealoli ära joonud, aga seda oli ikka väga palju olnud, kui tal selline pohmakas oli tekkinud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 9:56 pm

"Sooviks küll," ütles Amy ja võttis CeCe käest vee pudeli. Ta pistis kah siis omale ühe tableti suhu ja jõi vett peale. "Kuidas pohmakaga lood?" on küsis siis Amelia mõlemalt. Tal olid suured mäluaugud ja hullem pohmakas. Temagi ei mäleta palju ta seal joonud olnud. Ta suutis kah ainult algust veidi meenutada.

"Parem ära küsi seda," lausus CeCe ja üritas siis meenutada mis seal peol juhtus. Aga jahm suured ja ilusad mäluaugus seal. "Keegi mäletab sellest peost üldse midagi?" küsis siis Cecilie naerdes.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Alena Dawson Esm Juul 09, 2012 10:00 pm

Alena oli millalgi peol totaalselt ära vajunud. Samas polnud tamagama jäänud. Kohutava peavaluga ja niisama halva enesetundega oli ta suutnud saalist lahkuda. Igatahes oli Lena käinud läbi tema ja CeCe toast ning pesemas käinud. Riided oli ta ka teksade, t-särgi ja ketside vastu vahetanud. Ta oli läbi käinud köögist ning võtnud vett ja piima. Peavalutablette tal polnud. Ta oli siis otsustanud välja värske õhu kätte minna, tahtis näha ka, kas pidu veel käis või mitte. Oma teekonnal märkas ta teisi pidulisi, nende hulgas CeCe't ning Lena läks nende juurde. "Terekest," lausus ta vaikselt, veidi kähiseval häälel.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Esm Juul 09, 2012 10:01 pm

Danique astus saalist välja oma kohutavalt taguvast peast kinni hoides. Millega ta veel hakkama oli saanud. Tüdruku silmade ees ujusid ähmased mälupildid ja kibe alkoholi lõhn kinnitas talle seda, mille ta väikestest fragmentidest oli kokku suutnud panna. Daninägi eemal ähmaselt tuttavat seltskonda või, siis mitte? Tean? Ei tea? Tean? Dilemma misugune, aga pilt tütarlaps kokku panna ei suutnud. Kuid seltskonnal paistis olevat valuvaigisteid ning Danique otsustas siiski seltskonna juurde minna. Mis tal ikka kaotada oli?

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 10:05 pm

"Soovite valuvaigisteid?" küsis Amelia naerdes neilt ja vehkis seal kahe karbiga. Ta tegelt teadis väga hästi vastust selle küsimusele.

"Tead, ei mäleta eriti midagi peost. Ilusad suured mäluaugud on," lausus CeCe ja üritas endiselt veel meenutada, mis seal peol oli juhtunud.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Alena Dawson Esm Juul 09, 2012 10:09 pm

"Ohh, sul on valuvaigisteid? küsis Lena. Elupäästja. Ta keeras oma veepudeli lahti. "Ma mäletan.. Mõningaid asju..," lausus Lena. Ta tundis, et tal oli süda paha, igaksjuhuks istuspingi peale.


Viimati muutis seda Alena Dawson (Esm Juul 09, 2012 10:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 10:10 pm

"Räägi meile, mida mäletad," ütles CeCe ja Amelia noogutas vaid sellepeale. Amy tahtsis just sama rääkida. "Oot, keegi filmis seal ju vahe peal midagi," tuli järsku CeCe'le pähe.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Esm Juul 09, 2012 10:12 pm

"Siis kui mina sinna jõudsin olite te kõik päris kastis,"pomises Danique ühele tütarlastest vastuseks. Jälgides tüdrukut kes hoidis käes karpe valuvigistitega."Care to share?"

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Alena Dawson Esm Juul 09, 2012 10:13 pm

"Sina filmisid," lausus Alena kergelt muiates Amelia poole vaadates. Ta raputas pead. "Kõik olid ikka väga juua täis," lausus neidis. Kaasaarvatud ta ise, onju. Ei tahtnud meenutada neid asju, mis ta seal kõik teinud oli.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 10:19 pm

"Here take one," ütles Amelia ja ulatas siis ühe paki siis selle, kes oli sinna peole tulnud kui see oli olnud täies hoos. "Ahah, peaks need telefonid kokku koguma ja uurima mis seal siis toimus," lausus Amy ja võttis oma taskust telefoni välja. Mis oli tühi. "Mina aga pean enda oma ennem ära laadima," lausus Amy naerdes. "Ma siis viin selle laadima ja siis tagasi," ütles ta naerdes ja pani siis selle teise paki mis tal veel käes pingi peale. Ta siis kõndis oma toa poole.

"Ega jahm... olid jahm," lausus CeCe naerdes ega temagi ei tahtnud teda mida kõike ta seal peol ka tegi. Tegelt Cecilie oli ka juba oma toast läbi käinud ja riided ära vahetanud. Tal olid jalas teksad ja seljas siis üks t-särk. Ta oli end ka ära pesnud. Amy haises aga jubedalt alko järgi endiselt muidu.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Alena Dawson Esm Juul 09, 2012 10:22 pm

Alena toetas oma pea kätele ning vahtis maha. Kogus ennast, sest tal oli tõeliselt paha olla. "Kaua te peol olite? Lõpuni?" uuris Lena teistelt. Ta ise ei teadnudki, millal pidu lõppes.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 10:25 pm

"Em... ma kustusin seal imselt mingi aeg ära. Kui üles ärkasin siis kõigil olid seal silmad kinni igastahes. Ma siis läksin oma tuppa, käisin pesus, vahetasin riided ja tulin siia jalutama. Nägin Ameliat ja tulin siia kuna nägin tal käes valuvaigisteid," ütles CeCe pikka lause.


Tegelt Amelia samal ajal pani siis oma toas telefoni laadima. Ta käis isegi pesus ära ja vahetas riided ühe pluusi ja seeliku vastu. Üsna pea tuli ta siis siia tagasi ja istus muru peale maha.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Esm Juul 09, 2012 10:27 pm

Danique naeratas tänulikult ja neelas ühe tableti alla. Tüdruk toetas pea kättele ja pani silmad kinni. "Ma luban, et ma ei joo enam kunagi,"Pomises Dan. Bullshit. Samuti oli ka tema veel eilsete riietega ja haises üsnagi rõvedalt."Millal see lõppes üldse?"

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Alena Dawson Esm Juul 09, 2012 10:30 pm

"Ma tulin varem ära," lausus Lena ning võttis veel lonksu oma külmast veest. Ta teadis, et piim oleks paremini aidanud, aga ta ei tahtnud seda.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Esm Juul 09, 2012 10:31 pm

"Tõesti ei tea millal, ilmselt siis kui viimane inimeene ära kustus," pakkus CeCe naerdes. Tõesti kellegil polnud aimu millal see pidu lõppes ära.

"Hmm...mul on juba suht algusest ilusad mäluaugud. Ma jõin ennas seal väga kähku täis," ütles Amelia ja ta tõesti mäleta vaid oma 30 minutit sellest peost kuis sedagi.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:09 am

"Ma ei teagi, millal pidu lõppes, või millal ma ära kustusin, sellised mäluaugud on mul ikka." Alicia võttis oma karbist kaks tabletti ja viskas suhu. " See oli ikka kõva pidu küll, peab ütlema. Ma ärkasin siis, kui Amelia saalist välja läks vist, igatahes uks löödi kinni ja mina ärkasin üles." ohkas ta ja võttis lonksu vett. "Ma mäletan tantsimist...karaoket natuke, mul on telefon tühi, panin laadima. " Alicia jõi ennast ka suht kohe täis ju.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:14 am

Lola oigas söögisaalist välja astudes, kontsakingad näpus. Tüdruk kissitas talumatult ereda valguse käes silmi ja märkas siis ühe pingi juures seltskonda, kelle ta ähmaselt eelmisest õhtust - või pigem ööst - ära tundis. Ta hoidis vaba käega oma valutavast peast kinni ja lähenes neile, peatudes oma toakaaslase kõrval, kes samuti eriti hea välja ei näinud. Ilmselgel oli pohmakas nende kõigiga oma töö teinud. "On teil kellelgi peavalutablette?" uuris Manon.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:20 am

"Võta terve karp, mul on üks veel." ütles Alicia ja viskas oma karbi Lolale. "See pidi äge pidu olema, kui selline pohmakas on, kahju, et ma seda ei mäleta." Alicia mäletas ainult mingeid uduseid hetki, millest ta arugi ei saanud. Ja kui ta proovis midagi meenutada, hakkas pea valutama ja silme ees ringi käima."Mis sina siis peost mäletad?" küsis Alicia Lolalt.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:29 am

"Aitäh," naeratas Manon Aliciale ja neelas otsekohe kolm tabletti alla. "Ma ei mäleta eilsest absoluutselt mitte kui midagi," kehitas tüdruk õlgu.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:34 am

"Ma ei mäleta vist isegi seda, millal sa siia peole tulid." proovis Alicia itsitada, aga kuna see oli väga valus, siis ta lõpetas kohe ära. " Kuidas me nii kiiresti nii purju jõudsime? Me Ameliaga olime vist esimese 30 minutiga purjus juba." Alicia võttis oma karbist veel ühe tableti ja neelas selle siis ruttu alla.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Teis Juul 10, 2012 6:35 am

"Ma tean, et seal oli karaoke. Siis em.. Mingil hetkel ma hakkasin seda filmima. Ilmselt sellepärast ongi nii sinu kui ka minu telefoni aku tühi. Raudselt veel kellegi telefoni kasutasin seal. Kui kõik oma telefonid ära laadivad siis võib teada saada, nii mõndagi mis seal juhtus," lausus Amelia. Amy'l hakkas see peavalu juba vaikselt üle minema.

"Ma ka mäletan karaoket, siis em... tantsimist, tõde ja tegu mängisime ka... sja alates siit on mul mäluaugud," ütles CeCe ja võttis ühe lonksu oma veepudelist.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:40 am

"Karaoke?" küsis Lola üllatunult. Talle see küll ei meenunud. Järsku tuli talle midagi muud meede ja tüdruku silmad läksid suureks. "Misasja... See pole võimalik.. Eih... Või on?" pomises Manon omaette. "Ega ma eile õhtul ometi Danique't ei suudelnud?!" küsis ta ja oigas kui tema pea hullemini valutama hakkas. Nüüd oli tüdruk veel rohkem segaduses.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Amelia Stark Teis Juul 10, 2012 6:44 am

"Ei tea.. Ega ma kõika ka ei näinud," ütles Amelia. "See karaoke oli suht peo alguses, siis sind seal veel polnud," lisas ta juurde.

"Ee... Suudlus... Keegi suudles vist mind kah," lausus CeCe, talle meenus kah seose sellega, mis Lola just ütles.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Külaline Teis Juul 10, 2012 6:45 am

"Ma mäletan tigu ja tigu, ma ei tea miks." Alicia peavalu ei kavatsenudki üle minna, niisiis ta viskas veel ühe tableti suhu. " Loodame, et mu telefonil väga õudseid asju peal ei ole. See peaks varsti täis saama." Alicia hingas sisse. "Ega mina midagi nõmedat seal ei teinud, kas keegi mäletab?"

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kokkusaamine peale pidu Empty Re: Kokkusaamine peale pidu

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele