House of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Uudised tundide kohta!
 Hetkel on käimas:

Hetkel ei käi ühtegi tundi, sest kool pole veel alanud!

  
Vaheta kasutajat
Character Switch


Latest topics
» Lets's Chat Here
by Amelia Stark Nelj Juun 12, 2014 12:47 pm

» Venelaste usk :/
by Lissa Fry Kolm Apr 23, 2014 4:03 pm

» Võimedest
by Amelia Stark Reede Apr 11, 2014 9:03 pm

» School Welcoming Party!
by Stacy Rae Mednick Teis Apr 08, 2014 12:40 pm

» On midagi?
by Hope Angel Püh Märts 30, 2014 2:23 pm

» Losing your memory
by Lissa Fry Laup Märts 29, 2014 1:24 pm

» Lissa suhted
by Lissa Fry Reede Märts 28, 2014 4:05 pm

» James'i suhted
by James Cassells Reede Märts 28, 2014 1:41 pm

» Rasmuse suhted
by Rasmus Quinn Reede Märts 28, 2014 1:38 pm

Poll

Vanemate päev!

4 posters

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Amelia Stark Laup Juul 14, 2012 6:48 am

CeCe istus ka sinna laua taha nüüd kus istusid Amanda ja Amelia. Tema vanaema pidi juba ära minema kuskile. Nii, et ta istus siin laua taga, ta oli omale toonud ka kohvi.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 8:55 am

Alicia vaatas siis ka neid inimesi, kes teda tülitasid ja vaatas siis Robi otsides ringi, alguses ta küll poissi ei näinud, aga siis nägi ta küll Robi, kes ennast varjas, noh, ta vist ei tahtnud nendega kohtuda, ehk nad olid nagu Amanda vanemad. "Aga istuge siia ja ootake koos minuga Robi, eks." pakkus Alicia.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 9:13 am

Danny jooksis Ben'i juurde ''Näed, ta ikkagi tahab hoopis sind.'' rahustas Danny Ben'i. Siis sisenes saali ka Jamie vend. Jamie naeratas rõõmsalt.

''James!'' hüüdis Jamie käega lehvitades ja James kõndis siis enda õe suunas.

OT: James:
Spoiler:

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Laup Juul 14, 2012 9:56 am

Rob'il oligi õnneks läinud. Tema vanemad jäid Alicia juurde rahulikult ootama. Nüüd oli vaja vaid natuke oodata. Rob oli kindel, et varsti tema isa telefon heliseb ning nad peavad ootamatult lahkuma. Nii ka juhtus. Ja läinud nad olidki.

Läkski õnneks, mõtles poiss ning hingas nüüd rahuliult. Ta suundus Alicia juurde ning päris siis naljaga pooleks kulmu kortsutades:" Ega sa mu vanemaid juhuslikult näinud ei ole," Ta naeratas, et anda mõista, et ta mõtles seda lauset naljaga.
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 10:00 am

"Emm, ma ei tea, mul olid siin mingi Robi vanemad." sai ka Alicia naljale pihta. "Miks sa neid vältida püüad? Nad tundusid päris toredad." küsis Alicia siis tõsise küsimuse.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Andrew Carlile Laup Juul 14, 2012 10:01 am

James ja Jamie kallistasid ''Ou, James!'' karjus Danny ning jalutas temani. Bändikaaslased ikkagi.
Andrew Carlile
Andrew Carlile
Õpetaja
Õpetaja

Postituste arv : 328
Join date : 02/07/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Andy, Oli.
Klass: Ta on õpetaja.

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Laup Juul 14, 2012 10:07 am

Rob naeris oma mentori vastuse peale. "Ega neil väga viga ei ole, aga lihtsalt nad on sellised kõrgest soost inimesed, kes ei mõista mitte midagi muud peale majanduse ja poliitika. Kui noor olin siis polnud neil minu jaoks aega. Põhimõtteliselt kasvasin ma üles suure palgalise lapsehoidja lapsena. Ma pole kunagi tundnud seda, et nad mu vanemad oleksid. Pealegi pole ma neid sest saadik näinud kui ma märgitud sain ja kodust varvast lasin," meenutas Rob.
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 10:09 am

"Aa, siis. Eks mina ei näinud ka oma vanemaid sellest ajast. Nüüd on nad surnud. Ma hakkan mõtlema, et see on hea, et ma neid siia ei tahtnud, sellist stseeni, nagu Amanda isa tegi, sellist ma poleks küll tahtnud." meenutas Alicia noore vastmärgitu isa karjumist.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Alena Dawson Laup Juul 14, 2012 10:24 am

"Tule, lähme võtame sulle vett," lausus Alena ning põhimõtteliselt vedas oma ema laua juurde. Ta üritas mõnda aega oma emale selgeks teha, et vampiirid ei ole need, kelleks naine neid peab. Ja et joomine teeb talle ainult halba. Kuid Melinda oli liiga põikpäine, et oma tütart kuulda võtta.
Alena Dawson
Alena Dawson
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 1490
Join date : 25/06/2012

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Lena, Chara
Klass: IV

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Laup Juul 14, 2012 10:45 am

"Kurb kuulda," lausus Rob kaastundlikult kui Alicia oma vanemaid mainis. "Mis Amanda isa siis tegi?" päris Rob huviga, sest ta oli sellest oma hilinemise tõttu ilma jäänud
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 11:20 am

Emm, ta karjus, et kõik vampiirid on ebardid, määris ennast küüslauguga ja ütles, et Amanda ei ole tema tütar, kuna tal on see märk." võttis Alicia asja kokku. "Piinlik ei ole ju kokkuvõttes mitte Amanda isal, vaid Amandal. Ta isa on vist koguduse juht, niisiis arvab ta niikuinii, et Amanda on mingi väärakas." oli Alicial noorest vastmärgitust kahju.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Amelia Stark Laup Juul 14, 2012 11:24 am

CeCe istus seal ja kuulas, mis ümbergi toimus. Vahepeal jõi ka vett peale.

Suht sama tegi ka Amelia peaegu.
Amelia Stark
Amelia Stark
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja
Admin/Ülempreestrinna/Õpetaja

Postituste arv : 2166
Join date : 16/06/2012
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Amy, Mellu, Vic, Vica, Vicky.
Klass: Ülempreestrinna/Õpetaja

https://houseofnight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Laup Juul 14, 2012 1:36 pm

Rob kuulas Alicia juttu ning lausus siis seepeale: "Nojah, kujutan ette, et Amandal võib päris halb tunne sellepärast olla," Rob püüdis end korra panna Amanda olukorda. "Kuidas need inimesed küll ei mõista, et me ei ole ju halvad. Me oleme lihtsalt natukene teissugused, tõttöeldes isegi paremad ja nemad va kadedad olevused suudavad meid ainult vihata, kuigi me pole kunagi neile mdagi halba teinud," lausus ta siis äkki mõtlikult.

"Toimus siin siis ennem veel midagi märkimisväärset?" huvitus Rob. "Ma jäin natuke siia hiljaks,"
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 2:46 pm

"Ei, Amanda isa oli kõige tähelepanuväärsem asi siin. Mul on ka Amandast kahju, aga ta isa, noh, lihtsalt on selline. Oo vaata, see seal peaks ta isa olema!" näitas Alicia mehele, kes just uksest sisse tuli, nägu punane.


Amanda nägi siis ka oma isa sisse tulemas. Ta nägi juba kaugelt ära, et isa on väga vihane. "Me arutame seda väljas, ükskõik, mida sa öelda tahad." hüppas Amanda püsti ja hakkas isa välja nügima, tal polnud rohkem häbi vaja, kui see, mida isa oli juba korraldanud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Laup Juul 14, 2012 6:58 pm

"Okei, Amandast on tõesti kahju," kinnitas Rob ning suunas pilgu sinna suunda, kuhu Alicia näitas Amanda isa olevat. "Tuleb tagasi veel? On ikka jultumust," lausus Rob ning jälgis hoolega toimuvat. "Äkki peaks appi minema?" lausus Rob ning vaatas küsivalt oma targa mentori poole.
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Laup Juul 14, 2012 7:09 pm

Jessy jõudis siia, ta pere pidi kohe siia jõudma.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Püh Juul 15, 2012 7:49 am

"Em, ma arvan, et Amandale praegu appi minna oleks ebaviisakas, aga me vaatame, kui asjad hullemkas lähevad, siis lähme talle appi." ütles Alicia ja jälgis Amanda isa.

"Mina läksin sinu hinge eest palvetama, ja nad kummardavad siin mingit naist, ebajumalannat. Ma ei lase sul siin koolis käia, mul ükskõik, kas sured sa või mitte!" karjus Amanda isa ja hakkas tütart minema tirima. "Ei! Sa ei ole enam minu isa. Ja sa lähed siit minema, kohe praegu. Sa unustad mu ära, kohe praegu." ütles Amanda ja vaatas isale otsa. Isa pilk tuhmus ja käsi vajus lõdvaks. "Ma unustan, ma ei tule siia kunagi tagasi." pomises isa ja komberdas siis minema, nagu ta oleks purjus. Amanda ootas, kuni isa oli läinud ja jooksis siis nuttes saalist välja.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Püh Juul 15, 2012 9:06 am

"Olgu," lausus Rob ning jälgis söögisaali ukse juures toimuvat stseeni edasi. Ta oli valmis appi tõttama kui selleks vajadus tekkis. "Milline isa ütleb oma lapsele nii," ei mõistnud Rob. Ta jälgis kuidas Amanda isa jultunult saalist lahkus ja kuidas Amanda samuti nuttes saalist välja tormas. "Ta on oma usuga vist täitsa sassi põõranud," lisas noormees viidates Amanda isale ning suunas siis pilgu Aliciale, et näha, mida tema selest arvab.
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Püh Juul 15, 2012 1:28 pm

Nojah, mul on Amandast kahju, tal on vist piinlik, kuigi keegi teine ei arva, et tema selles süüdi on või midagi. Meil on siin vist üle aasta selliseid hulle, aga nii hullu pole ma veel vist näinud." raputas Alicia pead vaadates, kuidas Amanda minema jooksis. Tal oli tüdrukust päris kahju. "Minu isa oli ka kunagi koguduses, aga ta lahkus sealt, kuna talle tundus see liiga kontrolliv. Pärast läks ta sinna tagasi muidugi, arvates, et me lähme muidu põrgusse." raputas Alicia oma isa rumaluse üle pead. "Tema arust oli minu märk märguanne talle, mis ülejäänud perega juhtub, kui ta kogudusse ei lähe. Mina olin tema karistus, et ta kogudusest üldse lahkus." Alicia naeris, see oli olnud nii ammu, ja tundus nüüd nii rumal ja mõttetu, kuid vastmärgituna oli see olnud talle kohutav karistus ja ta oli oma isa vihanud, et isa kogudusest lahkudes selle talle kaela oli tõmmanud. Kooli minnes oli ta teada saanud, et see oli sünnist peale teada, et oled vampiir, kuid isa keeldus seda selgitust uskumast ja tõukas Alicia oma perekonnast minema.

OT: mul on väga igav, niiet ma pole päris kindel, mis siia kokku kirjutasin Very Happy

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Püh Juul 15, 2012 2:27 pm

Rob kuulas huviga oma mentori juttu. Kui mentor naeris naeratas ka Rob. "Kui nüüd nii mõelda, siis pole mu vanematel tegelt häda midagi. Nemad vähemalt ei ole sellised, kes mind nüüd märgi pärast vihkaks. Nad on rohkem mures oma hea nime pärast. Kuid siiski pole nad mind hüljanud ja näed isegi tulid kohale. Olin vist nende vastu täna liiga karm, oleks pidanud ikka tere vähemalt ütlema" lausus Rob mõtlikult.

OT: Suht elulugu sul siin Very Happy Ei tegelt sain aru väga hästi. Smile
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Külaline Esm Juul 16, 2012 12:04 pm

"Nojah, eks ikka juhtub, minu vanemad vist ei kahetsenud kordagi, et mu siia jätsid ja unustasid." muutus Alicia siis mõtlikuks. "Igatahes, kedagi peale mu tädi ja koera siia oodata polnudki ja nemad läksid minema juba. Niisiis ma suundun vist ka varsti voodisse. Tsau, Rob" pilgutas Alicia noormehele silma ja suundus siis oma magamistuppa.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Rob Temple Esm Juul 16, 2012 6:09 pm

Rob kuulas Alicia juttu. Tal oli oma mentorist natuke kahju. Vanemad olid ta lihtsalt niimoodi jätnud ja siis unustanud. Mul on ikka vist vanematega vedanud, mõtles Rob endamisi. "Tsau," lausus Rob seejärel ning naeratas siis südamlikult oma kallile mentorile. Ta mõtles veel viivu ning lahkus siis samuti saalist. Nüüd ta juba kahetses, et ta polnud oma vanemaid täna vastu võtnud. Alicia jutt pani teda tõsiselt sel teemal mõtlema. Mu vanematel pole tegelt häda midagi, järgmine kord kindlasti võtan nad vastu, mõtles Rob...
Rob Temple
Rob Temple
Vastmärgitu/IV klassi
Vastmärgitu/IV klassi

Postituste arv : 513
Join date : 19/06/2012
Age : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed:: Rob
Klass:

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Vanemate päev! - Page 4 Empty Re: Vanemate päev!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele